poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

TV Critics Press Tour ponownie staje się wirtualny pośród L.A. COVID Surge

Nagły wzrost liczby przypadków COVID w Los Angeles zmusił Television Critics Association do zorganizowania letniego tournee prasowego.

TCA miało zorganizować swoją pierwszą od ponad dwóch lat osobistą wersję press tour, rozpoczynając od 27 lipca. Ale z BA.5 wariant koronawirusa powodując wzrost przypadków i Los Angeles County na skraju ponownego nałożenia mandatu maski wewnętrznej, kilka firm medialnych poinformował grupę, że planują przenieść się do sesji wirtualnych.

Te czynniki „połączone, aby uczynić dni planowania wyzwaniem, jeśli nie niemożliwe”, TCA powiedział w e-mailu do członków czwartek. „Pokazy w produkcji nie mogą lub nie chcą łamać baniek COVID; producenci, pisarze, talent i publicyści nie chcą pojawiać się osobiście.”

Pre-pandemic, półrocznik TCA press tour przyniósł krytyków i reporterów z całych Stanów Zjednoczonych i Kanady do Los Angeles na dwa-plus tygodnie paneli z producentami, aktorami i kierownictwem telewizyjnym. Wydarzenie przesunęło się na wirtualne prezentacje latem 2020 roku i miało powrócić do Langham Hotel w Pasadenie w przyszłym tygodniu, z dorocznymi nagrodami grupy również zaplanowanymi do odbycia się osobiście po raz pierwszy od 2019 roku.

Daty dla wirtualnej wycieczki są nadal w powietrzu i może nie podążać za tym samym harmonogramem, jak teraz scuttled in-person event.

W swoim mailu do członków, zarząd TCA powiedział, że przedstawiciele sieci pozostają zaangażowani w osobistą wycieczkę na początku 2023 roku – w oczekiwaniu na stan pandemii w tym czasie.

Czytaj również:  Sarah Michelle Gellar mówi o zwrotach akcji w "Wolf Pack", głębszym przesłaniu i nadziejach związanych z drugim sezonem

Latest Posts

Nie przegap