środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

„TV’s Top 5”: Nieszczęścia Paramount, wzrost USA i… wojny o hot dogi (tak, naprawdę)

W tym tygodniu podcast zawiera również kącik krytyka z recenzjami „House of the Dragon”, „The Boys” i „Presumed Innocent”.

TVs Top Five Joey Chestnut - Getty - H 2024

Joey Chestnut jest w centrum wojny o hot dogi pomiędzy ESPN i Netflixem.Alexi J. Rosenfeld/Getty Images

Witamy w 263. odcinku TV’s Top 5, podcastu telewizyjnego The Hollywood Reporter.

Co tydzień prowadzący Lesley Goldberg (redaktorka telewizyjna z zachodniego wybrzeża) i Daniel Fienberg (główny krytyk telewizyjny) omawiają najnowsze wiadomości telewizyjne w kontekście biznesowym i krytycznym, witają showrunnerów, kierownictwo i innych gości oraz przedstawiają krytyczny przewodnik po tym, co warto obejrzeć (lub pominąć, w zależności od przypadku).

Oto jak rozgrywa się odcinek w tym tygodniu:

1. Headlines

Jimmy Fallon i Seth Meyers, nowości w uniwersum Gry o Tron , The Boys, Hunter Schafer, Paul Giamatti, After Midnight, the Anne Rice Immortal Universe i Tokyo Vice, między innymi, prowadzą w czołówce telewizyjnych nagłówków tygodnia.

2. Paramount Sale Is No More

Shari Redstone położyła kres sprzedaży Paramount Global konsorcjum kierowanemu przez Skydance Media i RedBird Capital, kończąc wielomiesięczne rozmowy między obiema stronami. Zamiast tego Paramount Global – który zwolnił swojego CEO Boba Bakisha w ramach rozmów o sprzedaży – planuje skupić się na „wspólnej wizji” nakreślonej przez współzarządzających George’a Cheeksa, Briana Robbinsa i Chrisa McCarthy’ego, która obejmuje dodatkowe cięcie kosztów, zbycie aktywów niezwiązanych z podstawową działalnością (z BET rozważaną możliwością), a także poszukiwanie potencjalnych partnerów w streamingu. W tym segmencie przyjrzymy się, co dalej z konglomeratem.

3. What’s Up With…USA Network

W naszym cyklicznym segmencie odpraw sieciowych, pod lupę wzięliśmy USA Network i jej niedawne zamówienie na serial dramatyczny The Rainmaker . Tak, USA wraca do „Blue Skies”, ale czy mogą to zrobić w sposób, który jest opłacalny w obliczu spadających wyników oglądalności?

4. Wojny o hot dogi (tak, naprawdę!)

Czwarty lipca tuż za rogiem, a między ESPN i Netflixem trwa wojna o jedzenie hot dogów. Mistrz jedzenia hot dogów Joey Chestnut został wykluczony z konkursu ESPN Nathan’s Hot Dog Eating Contest i zamiast tego zmierzy się z rywalem Takeru Kobayashim w specjalnym programie z okazji Święta Pracy o nazwie Unfinished Beef dla Netflix. Nie możemy tego zmyślić.

Czytaj również:  Oscary: Akademia Filmowa aktualizuje zasady i protokoły kampanii, ogłasza zmiany w nagrodach specjalnych

5. Critic’s Corner

Jak zwykle kończymy przemyśleniami Dana na temat nowych i powracających seriali z tego tygodnia. W tym odcinku Dan wypowiada się na temat serialu Apple Presumed Innocent, serialu Amazon The Boys, serialu HBO House of the Dragon i nie tylko.

Usłysz to wszystko teraz na TV’s Top 5. Subskrybuj podcast, aby nigdy nie przegapić żadnego odcinka. (Recenzje mile widziane!) Możesz również wysłać do nas e-mail z dowolnymi tematami lub pytaniami Mailbag, które chciałbyś poruszyć w przyszłych odcinkach na TVsTop5@THR.com.

Biuletyny THR

Zapisz się, aby codziennie otrzymywać wiadomości THR prosto do swojej skrzynki odbiorczej

Subskrybuj Zarejestruj się

Latest Posts

Nie przegap