piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Valerie Bertinelli robi sobie przerwę w mediach społecznościowych, aby chronić zdrowie psychiczne po tym, jak poczuła się „emocjonalnie wyczerpana

Valerie Bertinelli wylogowuje się na jakiś czas z mediów społecznościowych.

64-letnia absolwentka „One Day at a Time” podzieliła się w piątek na Instagramie, że czuje, że potrzebuje „oczyszczenia/detoksu” i przerwy na zdrowie psychiczne.

„Ostatnie sześć tygodni to było… DUŻO” – przyznała Bertinelli wraz ze zdjęciem selfie.

Valerie Bertinelli ogłosiła, że zrobi sobie przerwę od mediów społecznościowych z powodu poczucia „przytłoczenia” i „emocjonalnego wyczerpania” Instagram/@wolfiesmom
„Ostatnie sześć tygodni to było dużo” – przyznała gwiazda „One Day at a Time”. @wolfiesmom/Instagram

Dodała: „I chociaż jestem niesamowicie wdzięczna za wsparcie dla mojej książki i wszystkich, których miałam szczęście poznać, to ten introwertyk w ubraniu ekstrawertyka potrzebuje przerwy na zdrowie psychiczne”

Bertinelli wyznała, że nie czuła potrzeby ogłaszania swojego odejścia, ale postanowiła otworzyć się na temat swojego odejścia dla fanów, którzy „martwią się” o nią, jeśli nie „publikuje wystarczająco często”

Zapewniła jednak swoich zwolenników: „Mam się dobrze. Uczciwa.”

Podziękowała również swoim fanom za wsparcie dla jej książki „Indulge Delicious” wolfiesmom/Instagram
„Małe oczyszczenie/detoks mediów społecznościowych i przerwa na zdrowie psychiczne to dobra rzecz” – dodała, po czym potwierdziła: „Czuję się dobrze” Christopher Peterson / SplashNews.com

„Małe oczyszczenie/detoks mediów społecznościowych i przerwa na zdrowie psychiczne to dobra rzecz i jestem wdzięczna, że jestem w takim miejscu w moim życiu, w którym jestem wystarczająco świadoma, aby wiedzieć, kiedy jestem przytłoczona i wyczerpana psychicznie/emocjonalnie” – podsumowała.

Bertinelli podzieliła się również swoim ogłoszeniem za pośrednictwem Instagram Stories z piosenką Taylor Swift „I Can’t Do It With a Broken Heart”.

Wydaje się, że autorka książki kucharskiej ostatnio często słucha najnowszego albumu gwiazdy pop, „The Tortured Poets Department”.

Bertinelli w zeszłym miesiącu oficjalnie pojawiła się na Instagramie ze swoim chłopakiem, znanym szefem kuchni Mike’iem Goodnough. Instagram/@wolfiesmom
Goodnough ogłosił ich związek za pośrednictwem eseju na swoim Substack. Instagram/@therealhoarse

W kwietniu, Bertinelli stała się na Instagramie oficjalną partnerką znanego szefa kuchni Mike’a Goodnougha, publikując selfie, na którym uśmiechają się do siebie wraz z tekstem piosenki „So High School”, która została zainspirowana przez ukochanego Swift, Travisa Kelce’a.

„🎶 Wypiję to, co myślisz i jestem na haju od palenia twoich żartów przez całą cholerną noc 🎶” – czytamy w podpisie.

Goodnough ogłosił, że spotyka się z gwiazdą sitcomu za pośrednictwem esemesa w zeszłym miesiącu, po tym jak pierwotnie poznał ją na Instagramie.

Czytaj również:  Armie Hammer zaprzecza zarzutom o gwałt w "Effie", twierdzi, że była to "zgodna scena

Latest Posts

Nie przegap