środa, 22 maja, 2024

Ostatnie posty

Vince McMahon przemawia do tłumu na 'SmackDown’ w związku z dochodzeniem w sprawie niewłaściwego zachowania

Vince McMahon pojawił się na krótko na WWE Friday Night SmackDown po tym jak firma ogłosiła wcześniej w ciągu dnia, że będzie on wycofywał się ze swoich ról jako CEO i prezes w związku z zarzutami o niewłaściwe zachowanie wobec niego.

„To zaszczyt jak zawsze stanąć przed wami tutaj dzisiejszego wieczoru, wszechświatem WWE”, powiedział długoletni stały bywalec WWE do tłumu podczas piątkowego wydarzenia. „Jestem tutaj po prostu po to, aby przypomnieć wam o czterech słowach, które właśnie zobaczyliśmy w tym, co nazywamy naszym podpisem WWE. Te cztery słowa to: wtedy, teraz, na zawsze – a najważniejsze słowo to razem. Witamy na SmackDown!”

Jest to następstwem The Wall Street Journal donoszącego na początku tego tygodnia, że wielomilionowe płatności za uciszenie zostały dokonane na rzecz kobiet, które twierdziły, że miały stosunki seksualne z ostoją przemysłu wrestlingowego.

W odpowiedzi na śledztwo skupione na nim i szefie WWE ds. relacji z talentami Johnie Laurinaitisie, firma powiedziała w poprzednim oświadczeniu, „McMahon zachowa swoją rolę i obowiązki związane z kreatywną treścią WWE w tym okresie i pozostaje zaangażowany we współpracę z trwającym przeglądem.”

McMahon, 76 lat, wydał wtedy oświadczenie, które brzmiało częściowo: „Zobowiązałem się do pełnej współpracy przy dochodzeniu prowadzonym przez specjalną komisję i zrobię wszystko, co możliwe, aby wesprzeć dochodzenie.”

Czytaj również:  Box Office: Tom Cruise w "Top Gun 2" na rekordowym otwarciu 156 milionów dolarów

Latest Posts

Nie przegap