29 lipca 2022 | 7:31pm

Nie wszyscy są wściekli, że Beyoncé zsamplowała ich na swoim nowym, gorącym albumie.

Kelis rantowała na mediach społecznościowych o tym, że została zaskoczona, kiedy odkryła, że supergwiazda zsamplowała jej „Get Along With You” na jej krytycznie przyjętym nowym albumie „Renaissance.”

Ale undergroundowy drag queen i muzyk Kevin Aviance był „przytłoczony” radością, kiedy dowiedział się, że Queen Bey zsamplowała jego piosenkę „Cty” z 1996 roku na albumie „Pure/Honey.”

„Czuję, że ktoś mnie usłyszał. Jestem mściwy. Ona to rozumie. Jestem po prostu tak zaszczycony i przytłoczony”, powiedział Page Six.

Aviance powiedział nam, że Beyoncé i jej zespół nie dali mu znać, że jego wokal zostanie wykorzystany. „Usłyszałem go i byłem jak, 'Wow!’ Piosenka żyje i to jest wszystko, czego kiedykolwiek chciałem, aby zrobiła,” powiedział.

Kevin Aviance
Beyoncé zsamplowała piosenkę Aviance „C-nty” z 1996 roku na „Pure/Honey.”
Getty Images

Aviance powiedział, że po raz pierwszy usłyszał zwrot X-rated w tytule swojego utworu od queerowych dzieciaków przesiadujących w Chelsea Piers i opisuje go nie jako obelgę, ale „bardziej… namaszczenie od Boga.”

„You’re the hottest. Jesteście razem. Jesteście chronieni i nikt nie może po was przyjść” – powiedział.

I: „Tak! [Beyoncé] jest bardzo cty” – dodał.

TS Madison
W swojej piosence „Cozy” ściąga też sampel z TS Madison.
Getty Images

Aviance nie była jedyną artystką zachwyconą byciem częścią projektu. Wydaje się, że TS Madison otrzymała informację – i gotówkę – że jej głos zostanie wykorzystany w hymnie Beyonce „Cozy”.

„To był sekret, który musiałam trzymać przez długi czas,” wyznała Madison w piątkowym poście na Instagramie.

„Dziękuję @beyonce za zrozumienie kultury i poznanie mojej zszywki i miejsca w społeczności… Dziękuję za polerowanie mojego ikonicznego statusu na świecie i za profesjonalne zajmowanie się swoim biznesem, a ja dostaję [sic] tę torbę” – napisała.

Czytaj również:  Modelka, miłośniczka koni została uznana za biorcę dziewictwa księcia Harry'ego
Kelis
Piosenkarka Kelis oskarżyła wokalistę „Break My Soul” o „kradzież” za samplowanie jej utworu.
Getty Images

„Milkshake” z kolei wokalistka Kelis oskarżyła piosenkarza o „kradzież” za samplowanie jej piosenki „Get Along With You” z 1999 roku

„Ludzie w tym biznesie nie mają duszy ani uczciwości i mają wszystkich ogłupionych”, fumed.

Ale Aviance jest po prostu szczęśliwa, że znów może tańczyć po „przejściu przez piekło z tym całym COVIDem”.

„Potrzebujemy tej energii – szczególnie w czarnej i brązowej społeczności gejowskiej, a także wszystkich dzieciaków z balu. Beyoncé jest [honoring] czarną społecznością gejowską i to jest piękne”, powiedział.

Snap dla dzieci. Snap dla dzieci trzy razy!