12 marca 2023 r. |16:28

Jenna Ortega może być znana ze swoich „mrocznych i pokręconych” ról aktorskich, ale upiera się, że nie jest taka w prawdziwym życiu.

Goszcząc 11 marca w odcinku „Saturday Night Live”, 20-letnia aktorka mówiła o swoich horrorowych rolach w „Wednesday”, „X” i „Scream VI” podczas monologu otwierającego program.

„Wiele osób zakłada, że jestem mroczna i pokręcona w prawdziwym życiu z powodu tych ról”, powiedziała podczas kierowania programem na żywo ze Studia 8H.

„Myślę, że jest coś takiego w mojej twarzy, że ludzie widzą ją i myślą, 'Hej! Rzućmy na nią krew'”, zażartowała.

Do Ortegi dołączył później na scenie komik Fred Armisen, który wystąpił u jej boku jako Wujek Fester w spinoffie Netflixa „Rodzina Addamsów”.

Jenna Ortega hosts Saturday Night Live
Ortega żartowała, że ludzie chcą „rzucać krwią” w jej twarz.
Rosalind O’Connor/NBC via Getty Images
Jenna Ortega covered in blood
„Wednesday” to tylko jedna z jej bardzo przerażających ról aktorskich.
jennaortega/Instagram

„Wow! Więc to jest to, jak to jest być w 'Saturday Night Live'”, zażartował Armisen, który był stałym członkiem obsady od 2002 do 2013 roku.

„Byłeś w programie przez 11 sezonów”, odpowiedziała Ortega, zanim powiedziała Armisenowi, 56, że był powodem, dla którego oglądała cotygodniowy skeczowy program komediowy dorastając.

Zaledwie kilka dni przed debiutem w „SNL” – jako najmłodszy gospodarz sezonu – Ortega prawie doznała awarii garderoby na czerwonym dywanie.

Jenna Ortega in a “Scream VI” promotional poster
Występuje również w nowym filmie „Scream VI”.
Selfie of Jenna Ortega in a black dress
Ortega gra od ponad dekady, ale jej konta w mediach społecznościowych eksplodowały w ostatnich miesiącach dzięki „Wednesday.”
jennaortega/Instagram

Na premierę „Krzyku VI” założyła stylizację Jean Paul Gaultier Haute Couture, która była zauważalnie poplamiona niebieskim tuszem.

Zdekonstruowana czarno-biała sukienka smokingowa została poplamiona sharpiem, według jej postu na Instagramie, w którym przeprosiła projektanta Oliviera Rousteinga.

„Jak dobrze czerwony dywan ukrywa plamy krwi?” oficjalne konto „Scream” na Instagramie skomentowało jej post, podczas gdy inni jej zwolennicy dołączyli.

Czytaj również:  Courteney Cox świętuje 20. urodziny córki Coco Arquette słodkimi zdjęciami

„Plama jest w rzeczywistości niebieskim znakiem kontrolnym Verified”, jeden quipped, podczas gdy inny napisał, „Sharpie plama jest moment fr.”

Ortega bierze media społecznościowe szturmem, odkąd „Środa” spadła na Netflix w zeszłym roku.

Zdobyła ponad 10 milionów nowych followersów na Instagramie w zaledwie 10 dni po premierze serialu w listopadzie 2022 roku.