sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Wendy Williams umieszczona pod opieką finansową, gospodarz TV twierdzi, że Wells Fargo popełniło błąd

Adwokat gospodarza programu telewizyjnego mówi, że jej klient jest zdrowy i zdrowy, a tymczasowa opieka nie jest konieczna. Oskarża Wells Fargo o kłamstwo w celu dalszego kontrolowania finansów Williamsa.

Wendy Williams

Wendy Williams Johnny Nunez/WireImage

Łańcuch wydarzeń, który kulminował w tym tygodniu z instalacją opiekuna finansowego nad finansami Wendy Williams, rozpoczął się od prostej prośby osobowości telewizyjnej o sprawdzenie jej wyciągów bankowych, według jej adwokata, La’Shawn Thomasa. Williams, podejrzewając niewłaściwe postępowanie swojego doradcy finansowego, chciała zmienić bank i potrzebowała do tego swoich najnowszych wyciągów.

Kiedy Wells Fargo odmówił, twierdził w petycji o opiekę kuratorską, że Williams jest „osobą ubezwłasnowolnioną” Bank argumentował, że jest ona „ofiarą niewłaściwego wpływu i wykorzystania finansowego”

Nowojorski sędzia w czwartek wyznaczył opiekuna nad finansami Williamsa do lipca, powiedział Thomas. Tymczasowy opiekun był na miejscu od marca, kiedy to sędzia zgodził się z Wells Fargo, że jest on potrzebny w czasie trwania sprawy.

„Wendy nie zgadza się na wyznaczenie opiekuna finansowego,” Thomas powiedział The Hollywood Reporter. „Jeśli intencją sądu jest, aby ktoś został wyznaczony nad jej sprawami na dłuższy czas, ona zdecydowanie nie zamierza tego zaakceptować”.

W oświadczeniu złożonym w Sądzie Najwyższym Nowego Jorku Williams stwierdziła, że Wells Fargo niewłaściwie odmówiło jej dostępu do pieniędzy, co doprowadziło ją do zalegania lub ryzyka zalegania z kilkoma rachunkami. Oskarżyła doradcę finansowego Wells Fargo o kłamstwo, że jest niestabilna psychicznie jako podstawę do zablokowania jej kont.

Pomimo decyzji o rozwiązaniu umowy z doradcą „w wyniku jej niewłaściwego postępowania w odniesieniu do moich rachunków, Wells Fargo nadal odmawia mi dostępu do moich aktywów finansowych i wyciągów” – czytamy w oświadczeniu.

Sprawa, która została zapieczętowana, przybrała obrót w marcu, kiedy Bernie Young, były menedżer Williamsa, który został zwolniony przez osobowość telewizyjną, przeniósł się, aby zostać umieszczonym jako opiekun sądu.

Czytaj również:  Ariana Greenblatt dołącza do obsady "Teraz widzisz mnie 3

W wideo zamieszczonym na Instagramie, Williams twierdził, że Young niewłaściwie wykorzystał jej pieniądze, w przybliżeniu 10 000 dolarów, aby wynająć firmę prawniczą, aby ścigać opiekę nad nią.

Bernie Young Entertainment nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

Thomas, która powiedziała, że jej klientka ma się „naprawdę, naprawdę dobrze” po otrzymaniu leczenia na chorobę Gravesa i problemy z tarczycą, podejrzewa, że „jest coś, co ktoś zrobił z [Williams’] pieniędzmi” i że bank „próbuje coś ukryć.”

Bank odmówił komentarza, gdy skontaktował się z nim THR.

Wells Fargo w 2020 roku zgodził się zapłacić 3 miliardy dolarów grzywny, aby zakończyć proces cywilny i postępowanie karne w sprawie oszustwa polegającego na otwieraniu milionów rachunków oszczędnościowych i czekowych bez zgody klientów, aby spełnić limity sprzedaży.

Zajmując się trwającymi plotkami na temat jej zdrowia psychicznego i fizycznego na Good Morning America, Williams powiedziała w marcu, że jest „absolutnie” zdrowego umysłu i będzie gotowa do powrotu na plan filmowy w ciągu trzech miesięcy. Twierdziła, że ludzie chcący ją wykorzystać są odpowiedzialni za obawy dotyczące jej kompetencji.

„Kiedy ludzie chcą mieć kontrolę nad [your] kontami, mówią cokolwiek, w tym coś szalonego jak to o mnie,” powiedziała.

Biuletyny THR

Zapisz się, aby otrzymywać wiadomości THR prosto do swojej skrzynki pocztowej każdego dnia

Subskrybuj Sign Up

Latest Posts

Nie przegap