poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Wewnątrz zaskakujący flirt Angeliny Jolie z piosenkarzem toyboyem, feud Pitta

Gdzie idzie Angelina Jolie, tam z pewnością podążą kamery.

W zeszłym tygodniu Page Six doniósł, że zdobywczyni Oscara cieszyła się trzygodzinnym lunchem w ulubionym miejscu celebrytów – Nobu w Malibu, Calif. z Davidem Mayer de Rothschild – przystojnym najmłodszym spadkobiercą bankowej fortuny Rothschildów.

Wyglądając świeżo, bez makijażu i ubrana w czarną sukienkę z wycięciami, 47-letnia gwiazda opuściła restaurację z uśmiechniętym de Rothschildem, 44, w ręku.

Samotna od czasu jej gorzkiego rozwodu z Bradem Pittem, wydawałoby się, że de Rothschild, brytyjski odkrywca, działacz na rzecz środowiska, autor i filmowiec, byłby dokładnie tym rodzajem mężczyzny, z którym Jolie chciałaby się umówić.

Angelina Jolie, David Mayer de Rothschild
Angelina Jolie wywołała plotki o romansie z Davidem Mayerem de Rothschildem po tym, jak para zjadła razem lunch – ale on jest żonaty.
LAGOSSIPTV/BUZZIPPER / BACKGRID
Angelina Jolie, David Mayer de Rothschild
Jolie i de Rothschild zostali zauważeni wychodząc z Nobu Malibu w zeszłym tygodniu.
BACKGRID

Jednak de Rothschild jest żonaty z ukraińską aktorką Kariną Deyko, która, podobnie jak Jolie, jest ciemnowłosą pięknością, a para dzieli rozległy kompleks bohemy w Venice Beach. Deyko odmówiła komentarza.

Rzeczywiście, lunch w Nobu był spotkaniem biznesowym, źródła potwierdziły, uczestniczyła w nim niewielka grupa osób.

Ale, jak zawsze, Jolie ma talent do sprawiania, że nawet spotkanie biznesowe wygląda intrygująco.

Aktorka utrzymywała swoje życie osobiste w ciszy od czasu rozstania z Pittem, jej trzecim mężem, z powrotem w 2016 roku. Para pozostaje wplątana w dwie bitwy prawne: jedną o ich dzieci, a drugą o ich francuski zamek i winnicę, Miraval.

Jednakże, Jolie wydaje się mieć fling lub dwa od czasu rozwodu.

David Mayer de Rothschild, Karina Deyko
Dziedzic bankowości De Rothschild z żoną, ukraińską aktorką Kariną Deyko.
Getty Images

Jeden z wysoko postawionych hollywoodzkich insiderów powiedział nam, że ona „na pewno spiknęła się” z piosenkarzem The Weeknd (prawdziwe imię: Abel Tesfaye), który zalicza supermodelkę Bellę Hadid i Selenę Gomez do swoich byłych.

Para została po raz pierwszy zauważona, gdy opuszczała jadłodajnię Giorgio Baldi w lipcu 2021 roku.

Chociaż źródła bliskie piosenkarce „Blinding Lights”, 33, były chętne do powiedzenia Page Six w tym czasie, że była to kolacja biznesowa, oboje zostali sfotografowani na prywatnym koncercie zaledwie kilka tygodni później, gdzie Jolie dołączyła do swoich córek, Zahara, teraz 18, i 16-letnia Shiloh. We wrześniu tego roku, para była również widziana na kolacji w Giorgio Baldi.

Czytaj również:  "Przerażona" oskarżycielka Jamiego Foxxa błaga o ukrycie tożsamości w "bardzo delikatnym" pozwie o napaść seksualną
Angelina Jolie, The Weeknd
Jolie i The Weeknd „zdecydowanie spiknęli się” podczas krótkiego romansu w 2021 roku, źródła powiedziały Page Six.
ShotbyNYP / BACKGRID

Jolie odpierała niezręczne pytanie o ich związek podczas promowania „The Eternals”, kiedy reporter E! zapytał ją, czy jej szóstka dzieci była bardziej podekscytowana tym, że jest w filmie Marvela – czy przyjaciółmi z The Weeknd.

„Są bardzo podekscytowani tym filmem … jeśli o to pytasz”, odpowiedziała Jolie, odwracając się, by podzielić się spojrzeniem ze swoją współpartnerką, Salmą Hayek.

Przedstawiciele The Weeknd i Jolie nie byli dostępni dla komentarzy.

Paul Mescal, Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt
Nominowany do Oscara irlandzki heartthrob Paul Mescal spotkał się z Jolie i córką Shiloh Jolie-Pitt w Londynie w styczniu.
MEGA
Paul Mescal
Mimo krótkiego spotkania, źródła mówią, że nie ma żadnego romansu między Jolie a Mescalem, widocznym tutaj na imprezie Vanity Fair Oscars bash z 2023 roku.
Matt Baron/BEI/Shutterstock

Następnie, w styczniu, Jolie i Shiloh zostały sfotografowane na kawie z sercem „Normalnych ludzi” Paulem Mescalem w Londynie po obejrzeniu 27-letniego aktora w „A Streetcar Named Desire” w Almeida Theatre.

Ale Page Six zostało poinformowane, że nie ma „nic” romantycznego w przyjaźni Jolie i Mescala.

Jolie z pewnością dała jasno do zrozumienia, że skupiła się na „uzdrowieniu” po swoim rozwodzie.

Powiedziała brytyjskiemu Vogue w 2021 roku: „Ostatnie kilka lat było dość trudne. Skupiłam się na uzdrowieniu naszej rodziny. To powoli wraca, jak lód topnieje i krew wraca do mojego ciała.”

Angelina Jolie, Shiloh Jolie Pitt, Zahara Jolie Pitt, Vivienne Jolie Pitt, Pax Jolie Pitt, Knox Jolie Pitt
Jolie i piątka jej dzieci: Shiloh (od lewej), Zahara, Vivienne, Pax i Knox.
Samir Hussein/WireImage

W 2017 roku kupiła słynny dom Cecila B. DeMille’a za 24,5 mln dolarów i mieszka w nim z synem Paxem, 19-letnim, początkującym artystą, Shiloh oraz bliźniakami Vivienne i Knoxem. Najstarszy syn aktorki Maddox, 21, studiuje na południowokoreańskim Uniwersytecie Yonsei, a Zahara jest studentką college’u Spelman w Atlancie.

Jolie ujawniła, że wybrała posiadłość, ponieważ chciała, aby jej dzieci były blisko 59-letniego Pitta, który wówczas mieszkał zaledwie pięć minut drogi od niej.

W tym tygodniu jednak poinformowano, że Pitt – obecnie spotykający się z Ines de Ramon, byłą żoną gwiazdy „Pamiętników Wampirów” Paula Wesleya – sprzedał swoją posiadłość w Los Feliz za 39 milionów dolarów, ponieważ chce zmniejszyć rozmiar, chociaż źródło, które go zna, powiedziało, że nie wprowadzi się do de Ramon.

Czytaj również:  Brat księżnej Diany, Charles Spencer, chwali Kate Middleton po zdiagnozowaniu raka
Brad Pitt, Ines de Ramon
Brad Pitt spotyka się z Ines de Ramon od końca 2022 roku.
GIO/ROGER / BACKGRID

Jolie i Pitt są zaangażowani w bitwę prawną o opiekę nad ich dziećmi, odkąd Jolie złożyła wniosek o rozwód we wrześniu 2016 roku.

Pitt ma napięte relacje z niektórymi swoimi dziećmi, po teraz niesławnym incydencie z prywatnym samolotem, który spowodował podział pary.

W sierpniu 2022 roku Jolie spowodowała wydanie raportu FBI na temat incydentu – w którym powiedziała, że Pitt „fizycznie i werbalnie zaatakował” ją i ich dzieci na pokładzie samolotu. FBI odmówiło wniesienia zarzutów przeciwko Pittowi, który później nalegał, że nie „przyzna się do niczego”, czego nie zrobił.

„To przypadek alienacji rodzicielskiej”, twierdziło jedno źródło zaznajomione z walką o opiekę w tym tygodniu. „To bardzo smutne.”

Angelina Jolie
Specjalna wysłanniczka ONZ Jolie rozmawiała z dziećmi w Riohacha w Kolumbii w czerwcu 2019 roku. Od tego czasu opuściła swoją rolę.
UNHCR via Getty Images

W 2021 roku Jolie wygrała swoją apelację, aby usunąć ich prywatnego sędziego, Johna Ouderkirka, ze sprawy po argumentacji, że miał interesy biznesowe z Pittem.

„Wracają do początku całkiem sporo”, powiedziało źródło. „Brad jest wkurzony, ale szczerze mówiąc nie było ostatnio żadnego ruchu, podczas gdy prawnicy robią swoje. Angelina była cicha przez blisko sześć miesięcy, więc na razie wydaje się, że sprawy między nimi się uspokoiły.”

Para nadal jednak nie rozmawia, poinformowała Page Six.

Angelina Jolie
Jolie, widziana podczas wizyty ONZ w Pakistanie w 2005 roku, niedawno ogłosiła, że chce więcej pracować z lokalnymi organizacjami charytatywnymi i grupami pomocowymi.
Getty Images

Nadal toczą też wojnę o Miraval, zamek, w którym wzięli ślub w 2014 r.

W czerwcu Pitt, który produkuje linię pielęgnacyjną pod nazwą Château Miraval, oskarżył Jolie w pozwie o celowe dążenie do „wyrządzenia mu krzywdy” poprzez sprzedaż swojej połowy posiadłości rosyjskiemu miliarderowi Jurijowi Sheflerowi – właścicielowi firmy produkującej flagową rosyjską wódkę Stolichnaya, przemianowaną na Stoli.

Po podjęciu „desperackich prób odcięcia się od reżimu Putina, marka Stoli jest obecnie ogromnym międzynarodowym zobowiązaniem” – twierdzą dokumenty sądowe złożone w Los Angeles, powołując się na inwazję Putina na Ukrainę.

Czytaj również:  Master P zamieścił emocjonalną wiadomość po śmierci córki Tytyany: "Życie jest zbyt krótkie
Angelina Jolie, Zahara Jolie Pitt
Jolie i jej córka Zahara były widziane w NYC w styczniu.
GC Images

Aktor „Moneyball” twierdził w pozwie, że Jolie sprzedała swoje udziały w winnicy bez jego zgody, co wcześniej uzgodnili jako wymóg, chociaż Page Six dowiedział się, że była to umowa „słowna”.

Prawnicy wciąż się spierają. Adwokaci Jolie nadal muszą dostarczyć informacje, które obiecali w ramach procesu odkrywania, podczas gdy inny plik prawny, widziane przez Page Six, sprawia, że jasne jest, że jest awantura warzyć nad tym, czy dokumenty zostały zniszczone przez Jolie lub Shefler obozu.

Jeśli chodzi o przyszłość, Jolie ogłosiła, że odchodzi z roli specjalnego wysłannika Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców w grudniu.

„Będę nadal robić wszystko, co w mojej mocy w nadchodzących latach, aby wspierać uchodźców i innych przesiedleńców”, powiedziała. „Po 20 latach pracy w ramach systemu ONZ czuję, że nadszedł czas, abym pracowała inaczej, angażując się bezpośrednio z uchodźcami i lokalnymi organizacjami oraz wspierając ich rzecznictwo w poszukiwaniu rozwiązań.”

Château Miraval
Jolie i Pitt wciąż są w stanie wojny o Château Miraval po tym, jak próbowała sprzedać swoją połowę rosyjskiemu miliarderowi.
AFP via Getty Images

Źródło bliskie aktorce powiedziało People, że Jolie „zdecydowała się opuścić UNHCR, aby mogła poświęcić więcej swoich wysiłków na wspieranie grup prowadzonych przez osoby najbardziej bezpośrednio dotknięte konfliktem, aby pomóc im wzmocnić i podnieść ich głosy i przywództwo.”

Pracowała z lokalnie prowadzonymi organizacjami, takimi jak Fundacja MJP w Kambodży, którą założyła jeszcze w 2003 roku.

Jolie niedawno uruchomiła w Meksyku organizację non-profit „Women for Bees”. Celem programu jest wzmocnienie pozycji lokalnych kobiet poprzez ich pracę, a także nauka opieki nad pszczołami.

Brad Pitt, Ines de Ramon
Pitt i de Ramon są podobno szczęśliwi – ale nie zamieszkają razem, mimo że on sprzedał swoją posiadłość w Hollywood Hills.
HEM / BACKGRID

A ona wciąż gra – w październiku ogłoszono, że Jolie wystąpi w biografii śpiewaczki operowej Marii Callas, którą wyreżyseruje nominowany do Oscara Pablo Larraín.

To może doprowadzić do kolejnej nominacji do Oscara dla gwiazdy, powiedziało wielu hollywoodzkich insiderów, ale jeszcze nie wiadomo, kto będzie na jej ramieniu na czerwonym dywanie.

Jak powiedział jeden insider o Jolie: „Ona nie pozostanie wiecznie singielką!”

Latest Posts

Nie przegap