poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Whitney Cummings otrzyma nagrodę imienia Rodneya Dangerfielda podczas gali Fundacji LACC

Whitney Cummings już wkrótce będzie miała powiązania z legendarnym komikiem Rodneyem Dangerfieldem.

Stand-up, pisarz, producent, reżyser i gospodarz podcastu został wybrany do otrzymania Rodney Respect Award podczas gali Fundacji Los Angeles City College w dniu 27 października. Według LACC, wyróżnienie „jest przyznawane osobom, których kreatywność pozostawiła wyjątkowy ślad w historii komedii.” Wcześniejsi odbiorcy to Jim Carrey, Chelsea Handler, Tim Allen, Brad Garrett, Kelsey Grammer, Jay Leno, Jon Lovitz, Louie Anderson, Bob Saget, Chuck Lorre i inni

Impreza odbędzie się w Skirball Cultural Center w L.A., będzie również gościć Melissę Rivers (która wręczy trofeum Cummingsowi) i listę innych uhonorowanych, która obejmuje Davida Ambroz (Impact Award), Milta i Debbie Valera (Humanitarian Award) i Maggie Lin (Visionary Award).

LACC Foundation zapewnia studentom wsparcie finansowe i w ciągu ostatnich pięciu lat org rozdał 10 milionów dolarów. Fundusze zebrane podczas gali pomogą misji fundacji i zostaną wykorzystane na stypendia, stypendia, bony książkowe i inne wsparcie.

Cummings, po swoim piątym stand upie, który został wydany na Netflixie w lipcu, będzie gwiazdą w At Midnight od reżysera Jonah Feingolda i na małym ekranie w odcinku Accused. Obecnie jest w trakcie swojej Touch Me Tour, która trwa do 14 lutego.

LACC prowadzi Instytut Rodneya Dangerfielda, miejsce, w którym studenci mogą wziąć udział w zajęciach ze stand-upu, improv, pisania żartów i komedii filmowej.

Czytaj również:  zwiastun "Dune: Część druga" zwiastun przedstawia wojnę na Arrakis

Latest Posts

Nie przegap