niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Whitney Port prezentuje szczupłą sylwetkę na plaży na Florydzie po obawach dotyczących jej wagi ciała

Ona wygrzewa się w słońcu.

Whitney Port została sfotografowana w piątek na wybrzeżu Palm Beach we Florydzie, pokazując swoje ciało w bikini w ciemnozielonym dwuczęściowym stroju.

Bikini miało zdobienia z muszelek na górze i na dole.

Gwiazda reality show wydawała się być w dobrym nastroju, gdy szła do swojego krzesła słuchając muzyki z telefonu. Blond włosy upięła w niechlujny kok, a oczy chroniła złotymi okularami.

Gwiazda reality show związała włosy w kok i nosiła okulary, opalając się. Backgrid/MEGA
Zdjęcia na plaży zostały zrobione kilka miesięcy po tym, jak gwiazda otworzyła się na temat swojej szczupłej sylwetki, gdy fani wyrazili zaniepokojenie. Backgrid/MEGA

Smukła sylwetka 38-letniej gwiazdy wzbudziła zaniepokojenie fanów i jej męża, Tima Rosenmana, latem ubiegłego roku, co skłoniło ją do omówienia swojej wagi na Instagramie.

„Timmy zwrócił mi na to uwagę, jak na dobrego męża przystało, i powiedział, że to nie tylko coś, co wypluwają obcy. Martwił się o mnie”, wyjaśniła w lipcu 2023 roku.

„Musiałam o tym pomyśleć i spróbować dowiedzieć się, co się dzieje, ponieważ nie jest to coś, o czym świadomie myślę.”

„Jem, aby żyć, a nie na odwrót”, Port szczegółowo opisała na swoim Instagramie w lipcu 2023 roku. whitneyeveport/Instagram
„Zawsze czuję głód, ale po prostu nie wiem, co zjeść. Nie tak chcę wyglądać ani się czuć” – dodała. whitneyeveport/Instagram

Absolwentka „Hills” zdecydowała, że jest po prostu „zbyt leniwa”, aby uczynić jedzenie „priorytetem”

„Jem, aby żyć, a nie na odwrót”, wyjaśniła dalej. „Zawsze czuję głód, ale po prostu nie wiem, co zjeść. Nie tak chcę wyglądać ani się czuć.”

Biorąc na siebie większą odpowiedzialność, dodała: „Jestem zbyt wybredna, jeśli chodzi o smak i jakość. Oba są nie do przyjęcia.”

Port – która kiedyś przyznała, że u szczytu sławy jadła tylko 1000 kalorii dziennie – otworzyła się bardziej na temat swojej szczupłej sylwetki podczas odcinka podcastu „With Whit” z sierpnia 2023 roku.

W sierpniu 2023 roku Port potwierdziła, że „pracuje nad zrozumieniem” swojego związku z jedzeniem. whitneyeveport/Instagram
Powiedziała, że ma nadzieję stać się „najzdrowszą wersją” siebie. whitneyeveport/Instagram

„W mojej głowie nie sądziłam, że jest to tak wielka sprawa, jak w rzeczywistości i nadal tak nie jest. Ale myślę, że najwyraźniej nie jem wystarczająco dużo i że to, jak teraz wyglądam, nie wygląda zdrowo. Nie tak chcę wyglądać” – zauważyła.

Czytaj również:  Khloé Kardashian zamieszcza wzmacniającą wiadomość wśród wiadomości o dziecku Tristana Thompsona

„Często narzekam na brak energii. Częściowo wynika to z tego, że nie daję sobie tego, czego naprawdę potrzebuje.”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Wkrótce potem powiedziała fanom, że „pracuje nad zrozumieniem” swojego związku z jedzeniem, aby mogła „być najzdrowszą wersją” siebie.

W swojej ostatniej aktualizacji na temat swojego zdrowia Port powiedziała, że jej dietetyk nie uważa, że ma zaburzenia odżywiania, ale cierpi na depresję neurowegetatywną.

We wrześniu 2023 roku projektantka mody powiedziała, że jej dietetyk uważa, że może mieć rodzaj depresji, która powoduje u niej brak apetytu. whitneyeveport/Instagram
„Myślę, że to wpływa na moją wagę i spożycie jedzenia” – dodała. whitneyeveport/Instagram

Ten rodzaj depresji ma objawy takie jak bezsenność, zmniejszony apetyt i utrata masy ciała, zgodnie z American Journal of Psychiatry.

„Myślę, że to po prostu wszystkie te podstawowe rzeczy, które powoli niszczyły pewność siebie, dodając trochę tego, co [działa w mojej rodzinie]” – postawił hipotezę Port.

„Myślę, że to wpływa na moją wagę i spożycie żywności.”

Latest Posts

Nie przegap