sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Whoopi Goldberg mówi, że Margot Robbie i Greta Gerwig nie zostały pominięte przez Oscary za „Barbie”: „Nie każdy dostaje nagrodę”

Whoopi Goldberg dzieli się swoimi przemyśleniami na temat Barbie’Margot Robbie i Greta Gerwig zostały pominięte przez Oscary, ponieważ nie były nominowane odpowiednio do najlepszej aktorki pierwszoplanowej i najlepszego reżysera.

Zwycięzca EGOT powiedział w środowym odcinku The View: „Sprawa wygląda tak: Wszyscy nie wygrywają”, po czym dodała: „To nie są snuby. I to właśnie chcę podkreślić”

„To nie elity, to cała rodzina Akademii, która głosuje na nominacje do najlepszych filmów. Wszyscy głosujemy na najlepszy film, wszyscy” – powiedziała w odniesieniu do 10 nominacji w kategorii najlepszy film. „Nie dostajesz wszystkiego, co chcesz dostać”

Fani Barbie, a także niektóre hollywoodzkie gwiazdy, od wtorku rano pojawiają się w mediach społecznościowych, dzieląc się swoim rozczarowaniem z powodu pominięcia Robbie i Gerwig w tych dwóch kategoriach, mimo że film otrzymał ukłon w stronę najlepszego obrazu. Ryan Gosling i America Ferrera również zdobyli nominacje odpowiednio dla najlepszego aktora drugoplanowego i aktorki drugoplanowej.

Gosling wydał również oświadczenie po nominacji, mówiąc, że jest „zaszczycony” swoim ukłonem, ale „rozczarowany” pominięciem Gerwig i Robbie, dodając: „Nie ma filmu Barbie bez Grety Gerwig i Margot Robbie, dwóch osób najbardziej odpowiedzialnych za ten historyczny, znany na całym świecie film”

Wcześniej podczas rozmowy w The View panelistka Alyssa Farah Griffin pochwaliła aktora za jego komentarze, po czym zapytała: „Czy oni [Akademia] przegapili cały morał historii Barbie? Oczywiście, że świętujemy tylko Kena, a nie kobietę, która jest w nim główną postacią i ikoną.”

Ale współprowadząca Sara Haines wtrąciła się z innym podejściem, pytając: „Kiedy to staje się lekceważeniem?”

„Znam ten film, znam jego wielkość i pieniądze, ale to zakłada, że ktoś inny nie powinien się tam znaleźć, ponieważ masz pięć osób [nominowanych], każdy poniżej piątki jest w pewnym sensie snubem” – dodała. „Zawsze będzie kategoria pominiętych wielkich”

Czytaj również:  filmy "Saltburn" i "Maestro" otrzymały nagrody Gildii Artystów Makijażu i Stylistów Fryzur

Goldberg, która wcześniej zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie Ghost z 1990 roku, powiedziała: „Nie ma przegranych i o tym trzeba pamiętać: Nie każdy dostaje nagrodę…. Filmy, które kochasz, mogą nie być kochane przez ludzi, którzy głosują”

Latest Posts

Nie przegap