czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Wideo pokazuje policjantów pędzących Travisa Kelce z dala od strzelaniny na paradzie Super Bowl w Kansas City

Travis Kelce został wyprowadzony przez policjantów z parady Super Bowl w Kansas City krótko po śmiertelnej strzelaninie w środę, jak pokazuje ekskluzywny materiał filmowy uzyskany przez Page Six.

Na nagraniu widać, jak rozgrywający wsiada do nieoznakowanego radiowozu przed Union Station w Kansas City, Mo., podczas gdy piesi przechodzą obok niego w środę.

Nie jest jasne, dokąd został przewieziony, ale jego matka, Donna Kelce – która uczestniczyła z nim w paradzie – również znajdowała się w pojeździe. Na nagraniu widać ją w białym kapeluszu.

Podczas gdy Travis uciekał w bezpieczne miejsce, tysiące ludzi uciekało po tym, jak kilku strzelców otworzyło ogień, raniąc co najmniej 22 osoby i zabijając jedną.

Wśród rannych, dziewięcioro z nich to dzieci, według The Post.

Kansas City Chiefs tight end był eskortowany do nieoznakowanego radiowozu. Alexandra Schmitt
Jego matka, Donna Kelce, była również widziana w klipie, gdy uczestniczyła z nim w paradzie. Alexandra Schmitt

Trzech podejrzanych zostało aresztowanych, a jeden z nich został rzekomo zaatakowany przez fana Chiefs, zgodnie z wideo udostępnionym na X.

Dwóch z domniemanych strzelców to nieletni.

Wkrótce po strzelaninie 34-letni Kelce wypowiedział się na temat śmiertelnego incydentu, twierdząc, że jest „załamany”

Nagranie uzyskane przez Page Six pokazuje Travisa Kelce’a, który został uratowany krótko po wybuchu strzelaniny na środowej paradzie Super Bowl w Kansas City. Getty Images
Podczas strzelaniny ranne zostały 22 osoby, w tym 9 dzieci. AFP via Getty Images

„Jestem załamany tragedią, która miała dziś miejsce”, napisał na X.

„Moje serce jest ze wszystkimi, którzy przyszli świętować z nami i zostali dotknięci. KC, jesteś dla mnie najważniejszy na świecie”

Jednak gwiazda NFL była w dobrym nastroju, gdy wyszedł na kolację wraz z rozgrywającym Chiefs Patrickiem Mahomesem i innymi kolegami z drużyny na wcześniej zaplanowane spotkanie.

Travis Kelce robi sobie zdjęcie z policjantami kilka godzin po strzelaninie w Kansas City. TMZ

Według TMZ, Mahomes wynajął restaurację i bar Granfalloon, aby drużyna mogła kontynuować tygodniowe świętowanie po niedzielnym zwycięstwie w Super Bowl LVIII przeciwko San Francisco 49ers.

Drużyna poprosiła o pomoc policję przed restauracją, aby pomóc w kontroli tłumu.

Kelce został sfotografowany na zewnątrz restauracji, zatrzymując się, aby zrobić zdjęcie z funkcjonariuszami policji, trzymając znak pokoju, zgodnie ze zdjęciami uzyskanymi przez outlet.

Czytaj również:  Priyanka Chopra, Nick Jonas mają pasujące tatuaże ze słodkimi powiązaniami z oświadczynami

Latest Posts

Nie przegap