środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Wimbledon 2024 transmisja na żywo: Jak oglądać turniej tenisowy Wielkiego Szlema online za darmo?

W przypadku zakupu niezależnie recenzowanego produktu lub usługi za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Niektóre z najlepszych i najjaśniejszych gwiazd tenisa – w tym Coco Gauff, Naomi Osaka, Iga Świątek, Jannik Sinner, Novak Djokovic, Carlos Alcaraz, Tommy Paul i inni – walczą w tym tygodniu na wieloletnich kortach żytnich podczas 137. edycji Mistrzostw Wimbledonu.

W skrócie: Oglądaj Wimbledon 2024 online

  • Kiedy 1 lipca do 14 lipca
  • Kanał TV ESPN, ESPN2 i ABC
  • Stream online DirecTV Stream, ESPN+, Fubo, Hulu + Live TV, Sling Orange + Blue

Jak oglądać Wimbledon 2024 online bez kablówki

Mistrzostwa Wimbledonu 2024 odbędą się w All England Lawn Tennis and Croquet Club w Londynie, a pierwsza runda rozgrywek będzie transmitowana na żywo przez ESPN, ESPN2 i ABC w poniedziałek 26 czerwca. Mecze rozpoczynają się o 3:00 czasu PT/6:00 ET. Tymczasem każdy mecz można znaleźć na ESPN+.

Ponadto przez cały czas trwania turnieju można oglądać najważniejsze wydarzenia, analizy i powtórki Wimbledonu na kanale Tennis Channel, który można znaleźć zarówno na DirecTV Stream, jak i Fubo.

Chcesz oglądać Wimbledon online? Turniej tenisowy Wielkiego Szlema można oglądać w dowolnej usłudze transmisji strumieniowej telewizji na żywo, która obsługuje ESPN, ESPN2 i ABC, w tym DirecTV Stream, Fubo, Hulu + Live TV i Sling Orange + Blue. Spójrz poniżej, aby dowiedzieć się, gdzie oglądać Wimbledon online bez abonamentu kablowego, w tym sposoby na transmisję na żywo meczów tenisowych online za darmo.

Wimbledon 2024 Livestream: Watch Tennis Tournament Matches Online Free

ESPN

Best For Every Match

ESPN+

Oprócz ESPN, ESPN2 i ABC w telewizji, Wimbledon można również oglądać online za pośrednictwem ESPN+. Usługa streamingu sportowego będzie oferować transmisję na żywo z meczów tenisowych, które można oglądać za pośrednictwem aplikacji ESPN+. Jeśli nie jesteś subskrybentem, możesz zarejestrować się w ESPN+ za 10,99 USD miesięcznie.

Czytaj również:  premiera "Genie" jako największego oryginalnego filmu Peacocka w historii

Oprócz transmisji na żywo z Wimbledonu, biblioteka ESPN+ zawiera programy na żądanie, takie jak The Pat McAfee Show, 30 For 30, McEnroe’s Places, Man in the Arena: Tom Brady, Southern Hoops: A History of SEC Basketball, Deion’s Double Play i inne.

Wimbledon 2024 Livestream: Watch Tennis Tournament Matches Online Free

Editors’ Pick

DirecTV Stream

Oglądaj Wimbledon na ESPN, ESPN2 i ABC, a także innych kanałach w DirecTV Stream – który oferuje więcej regionalnych sieci sportowych i lokalnych sportów na żywo niż inne usługi telewizji strumieniowej. Pakiet „Rozrywka” (70 USD miesięcznie) oferuje ponad 90 innych kanałów, podczas gdy inne plany oferują od 125 do 185 kanałów za 85 do 160 USD miesięcznie. Nowi subskrybenci mogą skorzystać z pięciodniowego bezpłatnego okresu próbnego, aby wypróbować usługę przed podjęciem decyzji o kontynuowaniu oglądania lub całkowitej rezygnacji. Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego, aby oglądać Wimbledon online za darmo.

Wimbledon 2024 Livestream: Watch Tennis Tournament Matches Online Free

Fubo

Best Value

Fubo

Transmisja na żywo Wimbledonu na ESPN, ESPN2 i ABC dzięki subskrypcji Fubo, która zaczyna się od 80 USD miesięcznie i obejmuje dostęp do ponad 100 innych kanałów informacyjnych, rozrywkowych i sportowych.

Dodaj Sports Plus z kanałem NFL RedZone (11 USD miesięcznie), aby uzyskać dostęp do większej liczby treści sportowych (w tym meczów NCAA, NFL i MLB). W międzyczasie możesz także nagrywać programy telewizyjne, filmy i gry dzięki bezpłatnemu DVR Fubo. Usługa strumieniowania telewizji online oferuje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny dla nowych subskrybentów, który umożliwia oglądanie Wimbledonu online za darmo.

Wimbledon 2024 Livestream: Watch Tennis Tournament Matches Online Free

Hulu

Najlepszy pakiet streamingowy

Hulu + TV na żywo

Oglądaj turniej Wimbledon 2024 na ESPN, ESPN2 i ABC, a także ponad 90 innych głównych kablowych kanałów informacyjnych, rozrywkowych i sportowych na żądanie dzięki subskrypcji Hulu + Live TV. Jest ona dostępna w pakiecie z Disney+ i ESPN+ i kosztuje 76 USD miesięcznie za opcję z reklamami i 90 USD miesięcznie za pakiet bez reklam – to ogromna wartość za wszystkie opcje streamingu.

Czytaj również:  Żona i współpracownicy Adana Canto wspominają aktora: "Będzie nam go bardzo brakowało"

W tej chwili Hulu + Live TV ma trzydniowy bezpłatny okres próbny dostępny dla nowych subskrybentów. Skorzystaj z niego, aby transmitować na żywo Wimbledon online za darmo, zanim zdecydujesz się na jeden z planów Hulu.

Wimbledon 2024 Livestream: Watch Tennis Tournament Matches Online Free

Sling

Najtańszy

Sling

Sling Orange + Blue (30 USD za pierwszy miesiąc, 60 USD miesięcznie później) to platforma do streamingu telewizji na żywo, która umożliwia oglądanie Wimbledonu online na ESPN, ESPN 2 i ABC.

Plan streamingowy obejmuje również inne kanały informacyjne, rozrywkowe i sportowe, takie jak NBC, Fox, Discovery Channel, FS1, MSNBC, NFL Network, Syfy, National Geographic i inne.

Jak oglądać Wimbledon 2024 z kablówką

W tym roku Wimbledon będzie transmitowany na ESPN, ESPN2 i ABC. Mecze można oglądać za pośrednictwem telewizji kablowej lub transmitować na żywo online na stronie ESPN.com lub w aplikacji mobilnej ESPN po zalogowaniu się na konto telewizji kablowej.

Jak oglądać Wimbledon 2024 poza USA

Poza Stanami Zjednoczonymi? Nadal możesz streamować Wimbledon w dowolnej z powyższych usług streamingowych po sparowaniu z ExpressVPN. Jest to wirtualna sieć prywatna, która umożliwia legalny dostęp do amerykańskich serwerów internetowych – nawet jeśli znajdujesz się w innym kraju – w celu streamowania na smart TV, smartfonie, tablecie i laptopie. Więcej informacji o ExpressVPN można znaleźć tutaj.

Wimbledon 2024: Kursy, przewidywania

Hiszpan Carlos Alcaraz jest broniącym tytułu mistrzem Wimbledonu po stronie mężczyzn, a Czeszka Markéta Vondroušová powróciła, by bronić tytułu kobiet.

Alcaraz i Włoch Jannik Sinner są faworytami do zwycięstwa, a Serb Novak Djokovic i Niemiec Alexander Zverev również mają dobre kursy. Wśród kobiet faworytką jest Iga Świątek, a za nią plasują się mistrzyni US Open z 2023 roku Coco Gauff i Białorusinka Aryna Sabalenka.

Oglądaj Wimbledon online bez kabla i transmituj na żywo turniej tenisowy za darmo dzięki DirecTV Stream.

Czytaj również:  Colman Domingo przewodzi grupie teatralnej więźniów w zwiastunie filmu "Sing Sing" produkcji A24

Latest Posts

Nie przegap