24 czerwca 2022 | 18:34

Beanie Feldstein dała fotografom fleszy bieg po ich pieniądze w czwartek wieczorem, kiedy po raz pierwszy pokazała swój oślepiający nowy pierścionek zaręczynowy.

Gwiazda Broadwayu, 28 lat, podpisywała autografy przed nowojorskim August Wilson Theatre po przedstawieniu „Funny Girl”, kiedy paparazzi złapali przebłysk wyjątkowego diamentowego błyszczyka, który Bonnie Chance Roberts właśnie jej podarowała.

Wykonane na zamówienie przez jubilera Michelle Oh, pierścień przypomina kwiat, jak to ma jeden centralny kamień, który jest otoczony przez aureolę mniejszych diamentów, wszystko ustawione w żółtym złocie.

„Bonnie powiedziała mi, że chciała stworzyć najbardziej wyjątkowy pierścionek z możliwych. Coś, co było inspirowane estetyką vintage i naprawdę jedyne w swoim rodzaju, jak rzadki kwiat w rozkwicie”, napisała Oh na Instagramie w czwartek, dodając, że projekt zawiera dodatkowy osobisty akcent.

engagement ring
Pierścień Feldsteina został zainspirowany „rzadkim kwitnącym kwiatem.”
michelleohjewellery/Instagram

„Tył i wnętrze pierścionka jest tak samo piękne jak jego zewnętrzna strona, a my byliśmy również w stanie wkomponować bardzo sentymentalny mały diament do wnętrza pierścionka, który kiedyś znajdował się na pierścionku mamy Bonnie ♥️ to szczegóły takie jak te, które sprawiają, że pierścionek jest wyjątkowo wyjątkowy.”

engagement ring
W projekcie znalazł się diament z pierścionka mamy Roberts.
michelleohjewellery/Instagram

Inspirowana kwiatami bombka jest podobna w stylu do pierścionków zaręczynowych noszonych przez królewny, takie jak Kate Middleton i księżniczka Eugenie, a także gwiazdy, w tym Katy Perry i narzeczoną Toma Hiddlestona, Zawe Ashton.

„Nazywa się je pierścieniami kwiatowymi, pierścieniami klastrowymi, były popularne w XIX wieku”, sławny jubiler Neil Lane powiedział Page Six Style o romantycznym stylu pierścienia w 2019 roku. „Kiedy umieszczasz błysk wokół centralnego kamienia, wzmacnia go i jest również bardzo ładny”.

Close-up photo of Beanie Feldstein's engagement ring
Kolejne spojrzenie na wyjątkowy błyskotkę Feldsteina.
WavyPeter / SplashNews.com

Wcześniej w ciągu dnia Feldstein ogłosiła, że jest zaręczona ze swoją dziewczyną od trzech lat.

Czytaj również:  Kylie Jenner odmawia rozmowy o Timothée Chalamecie w nowym wywiadzie pośród spekulacji o rozstaniu

„I do, bon”, młodsza siostra aktora Jonah Hilla podpisała zdjęcie Roberts, 31, schodząc na jedno kolano w romantycznie udekorowanym podwórku ozdobionym kwiatami i światłami.

„@bonnie_chance sprawiasz, że jestem szczęśliwsza niż wiedziałam, że to możliwe i love you”, dodała na swoim Instagram Story.

Beanie Feldstein in New York City after a
Gwiazda Broadwayu oślepiła fotografów blingiem w czwartkowy wieczór.
WavyPeter / SplashNews.com

Feldstein był przyozdobiony różową sukienką w kratę marki Mølby The Label (178 dolarów) na tę okazję, podczas gdy Roberts wybrała taupe kurtkę, czarne spodnie i pasujące buty.

Para świętowała swoje zaręczyny z bliską rodziną i przyjaciółmi, w tym z gwiazdą „Superbad”, 38.

Feldstein i Roberts, producentka, poznali się w 2019 roku podczas pracy nad filmem „Jak zbudować dziewczynę.”

Bonnie Chance Roberts proposing to Beanie Feldstein
Roberts oświadczyła się Feldsteinowi po trzech latach randkowania.
Rio Asch Phoenix

„Po prostu spędzaliśmy razem każdy dzień”, powiedziała gwiazda „Booksmart” o niespodziewanym romansie w październiku tego roku.

„To było jak, 'Zjedzmy śniadanie o 9 rano’ A potem była 23:00, a my byliśmy jak, 'Chyba to już nie jest śniadanie, a my nadal wpatrujemy się w siebie i rozmawiamy.'”

Para zadebiutowała na czerwonym dywanie dwa miesiące później na nowojorskiej premierze „Kotów”, a reszta to – jak to się mówi – historia.