11 lipca 2022 | 21:24

Taylor Armstrong mówi, że Wendy Williams – a nie Camille Grammer – była „pierwszą osobą”, która ujawniła „publicznie” rzekome fizyczne znęcanie się nad nią jej zmarłego męża.

Była gwiazda „Real Housewives of Beverly Hills” przyznała w nowym wywiadzie, że nie miała pojęcia jak poradzić sobie z tym, że Williams nazwała ówczesnego męża Russella Armstronga „obrzydliwym człowiekiem” i skomentowała, że było to „jak znęcanie się” podczas wywiadu w 2011 roku w jej tytułowym talk show.

„To było kolejne z tych, jak, 'Co?!’ Jak, jestem w krajowej telewizji – oczywiście, że będę [deny it],” Taylor przypomniał podczas poniedziałkowego odcinka podcastu „Behind the Velvet Rope with David Yontef”. „Byłem jak, 'Co? Nie!’ Nawet nie wiem, co jej odpowiedziałam.”

Ale Williams „mógł zobaczyć dynamikę w [their] związku, nawet w Sezonie 1,” Taylor – która pojawiała się w serialu Bravo od 2010 do 2013 roku – wyjaśniła.

„I to zaczęło wychodzić dużo na Twitterze i w tabloidach i rzeczy, jak, to oczywiste, że ci dwaj mają popaprany związek”, poszła dalej. „Ale [Williams] był pierwszą osobą, która powiedziała to publicznie. I … oczywiście zaprzeczyłam, bo tak właśnie robią ludzie.”

Wendy Williams
Williams wspomniała o rzekomym „nadużyciu” w wywiadzie z Taylor w jej talk show.
NBCU Photo Bank/NBCUniversal via

Jeszcze podczas ich wywiadu w styczniu 2011 roku, Williams powiedział Taylor: „Z całym szacunkiem, [Russell] jest dla ciebie obrzydliwym człowiekiem. To jak znęcanie się!”

Próbując utrzymać rzekome nadużycia w tajemnicy, Taylor po prostu twierdziła Williamsowi, że ich małżeństwo przechodziło przez trudny okres, mówiąc jej, że nie „czuje się maltretowana.”

„Czuję się, jakbyśmy byli rozłączeni od jakiegoś czasu”, upierała się przed gospodarzem talk show.

Czytaj również:  Taylor Swift i Travis Kelce zauważeni na wspólnych wakacjach w tajemniczym miejscu
Taylor Armstrong at the 2022 MTV Movie & TV Awards
Taylor, która zaprzeczyła nadużyciom, powiedziała, że jest zszokowana komentarzem.
Getty Images dla MTV

Taylor miała taką samą reakcję, gdy Grammer sławnie „ujawnił nadużycie” przed kamerami podczas 2 sezonu programu Bravo.

„Byłam w szoku i nawet nie wiem, jaka była moja reakcja, jeśli w ogóle, bo pamiętam, że siedziałam tam całkowicie stoicko, jakbym nie miała pojęcia, co teraz powiedzieć”, Taylor, 51, powiedziała Yontefowi, który przypomniał jej, że wtedy też zaprzeczyła.

Russell Armstrong and Taylor Armstrong at an event in June 2011
Camille Grammer później „ujawniła” rzekome nadużycia w reality show.
WireImage

„Pamiętam, że spojrzałam na naszego producenta terenowego, który stał naprzeciwko mnie wraz z kamerami, i byłam w szoku. Nie miałam pojęcia co powiedzieć,” kontynuowała.

„Ale wiedziałem, wpatrując się w niego – po prostu pamiętałem ten moment tak konkretnie – że wiedziałem, że coś w moim życiu ma się dramatycznie zmienić. I to może być, że mogę zostać zabity, mogę się rozwieść, lub rzeczy mogą całkowicie odwrócić się i to może zmienić moją sytuację. Ale wiedziałem, że kiedy wyjdę przez te drzwi, moje życie naprawdę nigdy nie będzie takie samo.”

Russell Armstrong, Taylor Armstrong and their daughter, Kennedy Armstrong, at an event in March 2011
Russell zmarł przez samobójstwo miesiąc po tym jak Taylor złożyła pozew o rozwód.
FilmMagic

Taylor złożyła pozew o rozwód z Russellem – inwestorem venture capital, który miał historię kłopotów prawnych i rosnących finansowych – w lipcu 2011 roku po prawie sześciu latach małżeństwa.

W następnym miesiącu powiesił się w swoim domu w Los Angeles.

Taylor została następnie uderzona szeregiem pozwów odnoszących się do niedokończonych transakcji finansowych Russella, więc szukała porady prawnej u adwokata Johna H. Bluhera, z którym ostatecznie wyszła za mąż w 2014 roku.

Taylor i Russell mieli tylko jedno dziecko, córkę Kennedy Armstrong, obecnie 16.

Jeśli Ty lub ktoś kogo znasz jest dotknięty którymś z problemów poruszonych w tej historii, zadzwoń do National Suicide Prevention Lifeline pod numer 800-273-TALK (8255) lub wyślij sms pod numer Crisis Text Line 741741.

Filed underbrawo, camille grammer, przemoc domowa, przemoc domowa, lisa vanderpump, prawdziwe gospodynie domowe, prawdziwe gospodynie z beverly hills, reality tv, samobójstwo, wendy williams, 7/11/22

Czytaj również:  była gwiazda "RHOSLC" Monica Garcia została aresztowana za "uderzenie w twarz", gdy jej dzieci były w domu