czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Wyprzedaż „Harry’ego Pottera” w Amazonie pozwala na nadrobienie zaległości we franczyzie fantasy przed powstającym serialem

Jeśli kupisz niezależnie recenzowany produkt lub usługę poprzez link na naszej stronie, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Z wiadomością, że nowy serial o Harrym Potterze jest w pracach w serwisie streamingowym Max (dawniej HBO Max), zainteresowanie serią J.K. Rowling ponownie wzrasta.

Plany dotyczące serialu live-action opartego na franczyzie Harry’ego Pottera zostały ogłoszone w tym tygodniu przez Warner Bros. Discovery CEO David Zaslav, co czyni go pierwszym powrotem bohaterów na nasze ekrany od czasu, gdy obsada zebrała się razem na zjazd Harry’ego Pottera w zeszłym roku. David Heyman, który wyprodukował wszystkie osiem filmów fabularnych, jest w trakcie rozmów z producentem wykonawczym oryginalnego show opartego na książkach.

Teraz fani mogą nadrobić zaległości w całej serii książek (i późniejszej serii filmów) dzięki kilku nowym ofertom Amazona.

Amazon ma obecnie kompletny siedem książek Harry Potter serii na sprzedaż tylko 39 dolarów od tego pisania. Oferta ta pozwala zaoszczędzić 55% od regularnej ceny katalogowej na ten paperback boxed set, który zawiera każdą książkę od Harry Potter and the Sorcerer’s Stone do Harry Potter and the Deathly Hallows.

Wolisz oglądać filmy? Amazon ma kompletną kolekcję ośmiu filmów na Blu-ray za jedyne 59 dolarów. Zestaw zawiera w sumie 11 dysków i zawiera również treści bonusowe, od zakulisowych fabuł po wywiady z obsadą i ekipą.

Regularnie 95 dolarów i więcej, oferta ta pozwala zaoszczędzić prawie 40 procent na kompletnej kolekcji filmów o Harrym Potterze. To świetny prezent zarówno dla fanów serii książek, jak i filmów.

Nie masz odtwarzacza Blu-ray lub chcesz oglądać filmy na żywo? Seria filmów o Harrym Potterze jest dostępna na Amazon Prime Video, a cyfrowe pobranie wszystkich ośmiu filmów jest dostępne za 50 dolarów tutaj. Po pobraniu filmów, są one twoje i dostępne do oglądania na żądanie, kiedy tylko chcesz. Poniżej znajdziesz najlepsze oferty na cyfrowe, płytowe i książkowe wersje Harry’ego Pottera.

Czytaj również:  Jamie Demetriou o Netflix Sketch Special "A Whole Lifetime" i przyszłości "Stath Lets Flats

Harry Potter: The Complete 8-Film Collection (Digital)

V

Amazon

Harry Potter 8-Film Collection

$49.99

Harry Potter: The Complete 8-Film Collection

'Harry Potter' Complete 8-Film Blu-Ray Set

Amazon

Harry Potter: The Complete 8-Film Collection

$59,21 $95,99 38% taniej

Harry Potter Kompletna seria autorstwa J.K. Rowling

Amazon

Harry Potter Paperback Box Set

$38.97 $86.93 55% Off

Harry Potter Film Vault: The Complete Series Special Edition Boxed Set

Harry Potter Special Edition Boxed Set

Amazon

Harry Potter Special Edition Boxed Set

$79.57 $150.00 47% Off

Fantastic Beasts and Where to Find Them Scenariusz oryginalny J.K. Rowling

Fantastic Beasts and Where to Find Them

Amazon

Fantastic Beasts and Where to Find Them

$13.84

Latest Posts

Nie przegap