niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

„Zdruzgotana” gwiazda WNBA Kelsey Plum i zawodnik NFL Darren Waller złożyli pozew o rozwód po roku małżeństwa

Kelsey Plum i Darren Waller rozstali się po roku małżeństwa.

29-letnia gwiazda WNBA i 31-letni zawodnik NFL złożyli wspólny pozew o rozwód w hrabstwie Clark w stanie Nevada, co potwierdza Page Six. People jako pierwsze poinformowało o tym fakcie.

Wkrótce potem Plum potwierdziła tę wiadomość na Instagramie, mówiąc swoim obserwatorom, że jest „zdruzgotana” tą decyzją.

„Przeszłam przez ogień dla tego mężczyzny, ale teraz widzę, że nadszedł czas, aby odejść”, napisała na czarnym ekranie na swoim=Story.

Kelsey Plum i Darren Waller zdecydowali się zakończyć swoje małżeństwo. Getty Images
Para złożyła wniosek o zakończenie związku po zaledwie roku małżeństwa. Michelle Farsi/New York Post
Plum powiedziała, że jest „zdruzgotana” na swoim Instagramie. kelseyplum10/Instagram

„Bóg dał mi niesamowite życie i jestem naprawdę wdzięczna za głęboką miłość mojej rodziny i przyjaciół” – kontynuowała gwiazda Las Vegas Aces.

„Pewnego dnia podzielę się swoją historią, dziś nie jest ten dzień. Dziękuję za łaskę przetworzenia mojego bólu, wybaczenia i pójścia naprzód. Dziś i każdego dnia będę nadal wybierać radość. Dużo miłości KP.”

Plum zakończyła post, pisząc: „List do Filipian 1:6”, który brzmi: „Ten, który rozpoczął w was dobre dzieło, doprowadzi je do końca w dniu Jezusa Chrystusa.”

Były zawodnik Las Vegas Raiders nie odniósł się jeszcze do swojego rozstania w sieci. Zamieścił jednak kilka zdjęć ze swojej ostatniej podróży na Hawaje zaledwie dzień przed złożeniem wniosku o zakończenie małżeństwa.

„Przeszedłem przez ogień dla tego człowieka, ale teraz widzę, że nadszedł czas, aby odejść” – napisał gwiazdor Las Vegas Aces. Getty Images
Gwiazda NFL, ze swojej strony, nie skomentowała jeszcze ich rozstania. Getty Images

„Spokój umysłu nie jest celem do osiągnięcia; to stan umysłu, który należy objąć” – podpisał karuzelę.

W poście zawarł kilka tajemniczych cytatów, w tym jeden o znalezieniu „piękna” w „niedoskonałości” i daniu sobie łaski.

Para spotykała się przez około rok przed zawiązaniem węzła w marcu 2023 roku. Jednak zaledwie tydzień po ich ślubie, tight end został sprzedany za granicę do New York Giants.

Waller powiedział Post we wrześniu, że otrzymał telefon zaledwie „12 godzin” po tym, jak on i Plum wrócili z miesiąca miodowego w Amanyara, Turks & Caicos.

Czytaj również:  Mąż Pink, Carey Hart, rozrywa spodnie przed AMAs 2022: "Attack of the booty
Była para pobrała się w marcu 2023 roku po utrzymaniu swojego związku z dala od opinii publicznej. rackkwall/Instagram
Ścisły koniec został sprzedany do New York Giants zaledwie tydzień po ich zaślubinach. Getty Images

„Więc to nie jest tak, jak ktokolwiek naprawdę chciałby zacząć być żonaty” – powiedział. „Ale jeśli kiedykolwiek spróbujesz oprzeć się zmianom, to nigdy nie będzie to dobra rzecz.”

W tamtym czasie Waller powiedział, że on i Plum wciąż próbowali pracować nad komunikacją, jednocześnie nawigując po napiętych harmonogramach jako zawodowi sportowcy.

Cztery miesiące później fani podejrzewali, że w raju mogą być kłopoty po tym, jak Waller opublikował TikTok, na którym tańczy do piosenki o rozstaniu, z podpisem „When ya girl bout to leave you 🤣.”

Jednak gwiazda NFL powiedziała później TMZ, że tylko się wygłupiał.

Waller najwyraźniej nawiązał do faktu, że on i Plum mieli kłopoty małżeńskie w styczniu. Getty Images for Icy Hot
Nie jest jasne, dlaczego para się rozstała. Zuffa LLC via Getty Images

Oprócz zmagania się z końcem swojego małżeństwa, Waller ma również wiele do zrobienia w kwestii kariery.

Na początku roku zawodnik powiedział członkom organizacji Giants, że rozważa przejście na emeryturę. Pomimo tego, że do draftu NFL pozostał tydzień, Waller nie podjął jeszcze decyzji.

„Jestem teraz w punkcie, w którym zastanawiam się: „Czy to jest coś, w co chcę nadal inwestować swój czas, ciało i umysł?” I muszę podjąć decyzję w tej sprawie” – powiedziała Waller w wywiadzie dla People na początku tego miesiąca.

„Doszedłem do punktu, w którym czuję, że tak naprawdę niewiele zrobiłem. W pewnym sensie moje życie tak naprawdę się nie zaczęło.”

Latest Posts

Nie przegap