piątek, 24 maja, 2024

Ostatnie posty

Zendaya mówi, że „oczywiście” wróci do „Diuny 3”: „Za każdym razem, gdy Denis [Villeneuve] dzwoni, to tak”

Wraz z nadchodzącym filmem Denisa Villeneuve’a Dune: Part Two, Zendaya przyznała, że z chęcią powróciłaby do trzeciego filmu z serii.

Podczas wywiadu z Fandango, opublikowanego online w piątek, aktorka Euphoria ujawniła, że „oczywiście” powróciłaby do roli Chani w potencjalnym filmie Dune Messiah.

„Czy bylibyśmy zdołowani? Oczywiście”, powiedziała Zendaya. „Za każdym razem, gdy Denis dzwoni, przynajmniej ja jestem na tak. Jestem podekscytowana, aby zobaczyć, co się stanie. Zaczęłam Messiah i pomyślałam: „Woah, kręcę dopiero pierwszy film. Pozwól mi wrócić do pierwszego” To tak wiele do przyswojenia i myślę, że nie ma lepszych rąk z lepszą troską i miłością do tego niż on [Villeneuve] „

Dune: Część druga, w którym występują również Timothée Chalamet, Florence Pugh, Austin Butler, Josh Brolin i Rebecca Ferguson, trafi do kin 1 marca. Jeśli chodzi o przyszłość serii filmów, Zendaya dodała, że jest „po prostu podekscytowana, aby zobaczyć … To tylko oczekiwanie”

Kontynuowała: „Kiedy tylko będzie gotowy. Wiem, że pod wieloma względami jest perfekcjonistą i nie chce dzielić się rzeczami, dopóki nie jest na to w pełni gotowy. Więc [szanuję to] i czekam, aż będzie gotowy”

Chociaż trzeci film nie został potwierdzony, Villeneuve powiedział w zeszłym roku magazynowi Empire, że jest bardzo zainteresowany stworzeniem trzeciego filmu opartego na Dune Messiah Franka Herberta, drugiej książce z jego Dune serii.

„Jeśli uda mi się nakręcić trylogię, to będzie to marzenie” – powiedział wówczas reżyser. „Powiem, że są słowa na papierze [dotyczące trzeciego filmu].”

Dune, wydany w 2021 roku, zarobił ponad 402 miliony dolarów w kasie na całym świecie. Zdobył również sześć Oscarów, w tym za najlepsze osiągnięcie w montażu filmowym i najlepszą oryginalną ścieżkę dźwiękową.

Czytaj również:  Theo Germaine o znaczeniu 'They/Them' i o tym, jak slasher jest "nową eksploracją" w kierunku dobrej reprezentacji

Latest Posts

Nie przegap