piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Zendaya przebiera się w drugi strój z gigantycznym trenem i kapeluszem w kwiaty na czerwonym dywanie Met Gala 2024

Zendaya zatrzymuje się, by powąchać róże na czerwonym dywanie.

Po wielkim wejściu w tiulowej sukni Maison Margiela, Zendaya ponownie przeszła po czerwonym dywanie Met Gala 2024 w nowej – i równie oszałamiającej – stylizacji.

Gwiazda, która współprzewodniczy tegorocznemu wydarzeniu, wyglądała świeżo jak róża w swojej drugiej stylizacji tego wieczoru, zabytkowej sukni Givenchy z ogromnym czarnym trenem i marszczonymi rękawami – plus pièce de résistance, ozdobiony różami kapelusz ze współpracy Alexandra McQueena z Philipem Treacy z 2007 roku.

Zendaya zachwyciła na czerwonym dywanie nie raz, ale dwa razy podczas Met Gala 2024. Getty Images
Uzupełniła stylizację kwiecistym kapeluszem nawiązującym do motywu „Garden of Time”. Getty Images
Długi pociąg wyprzedził schody Met. Getty Images

Gwiazda najwyraźniej zmyła dramatyczny makijaż Pat McGrath Labs, który miała na sobie podczas swojego pierwszego występu, na rzecz bardziej świeżego wyglądu twarzy, choć obie stylizacje obejmowały rozjaśnione brwi.

Podobnie jak jej pierwsza suknia – która była hołdem dla zaprojektowanych przez Johna Galliano wiosennych stylizacji Christiana Diora Haute Couture z 1999 roku – suknia jest kolejnym arcydziełem brytyjskiego projektanta, pochodzącym z jego kolekcji Givenchy z 1996 roku.

Wygląda na to, że kwietniowe deszcze przynoszą (w pierwszy poniedziałek) majowe kwiaty, ponieważ Zendaya nie jest jedyną gwiazdą, która na tegorocznym festynie o tematyce „Garden of Time” prezentowała modę ozdobioną kwiatami – w tym Lauren Sánchez, Kim Kardashian i Gigi Hadid, by wymienić tylko kilka z nich.

Jej pierwsza stylizacja tego wieczoru również została zaprojektowana przez Johna Galliano. JUSTIN LANE/EPA-EFE/Shutterstock
Zamieniła szkarłatne usta na bardziej świeży wygląd twarzy. Getty Images for The Met Museum/Vogue

Więcej Page Six Style …

  • Zobacz najlepsze stylizacje gwiazd tygodnia w naszej nowej serii „Instantly Iconic Style”
  • Przeglądaj najlepsze produkty modowe i kosmetyczne według gwiazd
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

W tym roku Zendaya pojawiła się na Met Gala po raz pierwszy od czterech lat i wygląda na to, że gwiazda nadrabia stracony czas – choć od tego czasu prawie nie była w centrum uwagi.

Jej duet stylizacji na Met następuje po jej wypełnionej modą trasie prasowej „Challengers”, podczas której zaprezentowała się w szeregu stylizacji inspirowanych tenisem, od eleganckiego, zaprojektowanego przez Thoma Browne’a białego stroju z Wimbledonu, po odtworzenie czarno-białej sukni Venus i Sereny Williams Caroliny Herrery i koralikowe warkocze z sesji dla Vogue’a z 1998 roku.

Czytaj również:  Allison Holker opublikowała emocjonalny filmik z hołdem dla Stephena 'tWitch' Bossa po prywatnym pogrzebie

I chociaż wypełniona tenisem trasa prasowa może się skończyć, można śmiało powiedzieć, że nadal służy.

Latest Posts

Nie przegap