piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Zerwana żona Danny’ego Mastersona, Bijou Phillips, cieszy się babskim wypadem z Paris Jackson i Nicky Hilton na południe Francji

Bijou Phillips cieszyła się dziewczęcym czasem podczas rozwodu z Dannym Mastersonem, który odsiaduje 30-letni wyrok więzienia.

W sobotę, 44-letnia była aktorka podzieliła się karuzelą zdjęć zrobionych podczas podróży na południe Francji ze sławnymi przyjaciółmi, w tym Nicky Hilton Rothschild i Paris Jackson.

„Najlepsza wycieczka z dziewczynami! 👯‍♀️ Świetnie się bawiłam! To było marzenie. Kocham cię tak bardzo! @nickyhilton 💖❤️👯‍♀️💖❤️💖❤️💃💃💖❤️”, napisała w podpisie, co skłoniło Hilton do skomentowania: „Love youuu 😍”

Córka Michaela Jacksona, Paris Jackson, również wzięła udział w wycieczce. Nicky Hilton/Instagram
Phillips opublikował karuzelę zdjęć z wyjazdu. Nicky Hilton/Instagram

Francuska ucieczka ma miejsce w trakcie postępowania rozwodowego Phillipsa z Mastersonem.

48-letni absolwent „That ’70s Show” został uznany winnym dwóch z trzech zarzutów gwałtu w maju 2023 roku i został skazany we wrześniu.

Przed wyrokiem Phillips poprosił o złagodzenie kary, pisząc, że Masterson był wspaniałym ojcem ich 10-letniej córki, Fianny.

Nicky Hilton skomentowała: „Kocham cię 😍” Bijou Phillips/Instagram
Wakacje pojawiły się kilka miesięcy po tym, jak Phillips złożyła pozew o rozwód z Dannym Mastersonem. Nicky Hilton/Instagram

„Potrzebujemy go bardziej niż możesz sobie wyobrazić. Wiem, że został skazany za poważne przestępstwa, ale mężczyzna, którego poślubiłam, był dla mnie niezwykłym mężem i oddanym ojcem naszej córki” – napisała Phillips.

Zauważyła również, że Masterson był nadal głęboko zaangażowany w rozwój swojej córki, pomimo pobytu w więzieniu.

„Jest znacznie powyżej poziomu klasy we wszystkich przedmiotach, czyta trzy klasy wyżej niż ona, a to dzięki wskazówkom i uwadze jej ojca” – napisała Phillips.

Masterson został uznany winnym dwóch zarzutów gwałtu w maju 2023 roku. Getty Images for Samsung
Aktor został skazany na 30 lat więzienia. Eric Charbonneau/Shutterstock

Mila Kunis i Ashton Kutcher również napisali listy do sędziego z prośbą o złagodzenie kary.

Po wyroku Phillips złożył pozew o rozwód we wrześniu 2023 r., powołując się na „różnice nie do pogodzenia”

Jej adwokat powiedział TMZ: „Pani Phillips zdecydowała się złożyć pozew o rozwód z mężem w tym niefortunnym czasie. Jej priorytetem pozostaje córka.”

Phillips i Masterson mają córkę o imieniu Fianna. dannymasterson/Instagram
Phillips ma teraz pełną opiekę nad ich córką. bijouphillips/Instagram

Przyjaciele podobno przekonali Phillipsa do zerwania więzi z Mastersonem, aby chronić ich córkę.

Czytaj również:  Kim jest chłopak Caitlin Clark? Wszystko, co warto wiedzieć o Connorze McCafferym

„Niedawno przyjaciele i rodzina powiedzieli jej, aby przede wszystkim była mamą i rozważyła rozwód, ponieważ to naprawdę pokazuje jej córce, że ostatecznie ludzie muszą być pociągnięci do odpowiedzialności za to, co robią, nawet jeśli jest to ktoś, kogo kochają” – powiedział Daily Mail we wrześniu jeden z informatorów.

„Bijou robi to również, aby chronić swoje aktywa i przyszłość. Nie chce stracić pieniędzy, ziemi i mieszkania z powodu przyszłego procesu cywilnego przeciwko Danny’emu.”

Para pobrała się w 2011 roku. Snorlax / MEGA
Masterson jest scjentologiem. AP

Zabrała jednak Fiannę na spotkanie z ojcem w California Men’s Colony w San Luis Obispo kilka dni po jego 48. urodzinach.

Skazany gwałciciel zgodził się oddać pełną opiekę nad córką Phillipsowi.

Była towarzyska i aktor, którzy oboje są scjentologami, pobrali się w 2011 roku.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, jest dotknięty którąkolwiek z kwestii poruszonych w tej historii, zadzwoń na infolinię ds. napaści seksualnych pod numer 1-800-330-0226.

Latest Posts

Nie przegap