piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Zobacz przybycie Cardi B na galę Met, gdy dziewięciu mężczyzn pomogło jej nosić masywną czarną suknię

Cardi B przybyła na galę Met w poniedziałek wieczorem. Nagrodzona Grammy raperka przybyła z ogromną świtą, w skład której wchodził jej długoletni stylista, Kollin Carter, oraz co najmniej dziewięciu mężczyzn, którzy pomogli nieść jej czarną suknię i wyprostować jej tiulowy tren dla fotografów. Według WWD, Cardi współpracowała z chińskim projektantem Windowsen przy tworzeniu niestandardowej sukni, która powstawała przez dwa miesiące i zajęła całe lądowanie dywanu podczas przylotów, tworząc oszałamiającą scenę.

Tegoroczny dress code, „The Garden of Time”, nawiązuje do opowiadania J.G. Ballarda z 1962 roku o tym samym tytule, co współgra z najnowszą wystawą Metropolitan Museum of Art Costume Institute, Sleeping Beauties: Reawakening Fashion, która zostanie otwarta dla publiczności w piątek, 10 maja. Wystawa, której kuratorem jest Andrew Bolton, prezentuje delikatne elementy z archiwów instytutu, wszystkie widziane przez pryzmat natury. Książka w formie stolika kawowego zostanie wydana 18 czerwca.

Zgodnie z informacjami otrzymanymi przez The Hollywood Reporter, Cardi B uzupełniła swój wygląd najnowszą premierą i-ENVY, rzęsami Airy Mink, w eterycznym stylu. Jej wizażystka, Erika La’ Pearl, użyła również nawilżającego olejku do ciała Vaseline Radiant X Replenishing na ramionach i rękach, podczas gdy jej efektowny makijaż powstał dzięki uprzejmości NYX Professional Makeup.
Dimitrios Kambouris/Getty Images

Nagrodzona Grammy raperka i Carter – która niedawno pojawiła się na okładce The Hollywood Reporter’s Top Stylists issue – są w trybie przygotowań od miesięcy, ponieważ wyłoniła się jako jedna z osób, które należy obserwować podczas największej nocy mody dzięki przykuwającym uwagę występom, które sięgają 2018 roku.

„Zawsze myślimy z wyprzedzeniem”, powiedziała Cardi THR pod koniec marca podczas krótkiego wywiadu w Sunset Tower, miejscu uroczystości dla najlepszych kreatorów wizerunku w Hollywood. „Czuję, że Gala Met jest prawie jak pójście na rozdanie nagród Grammy. To bardzo denerwujące i nawet jeśli sprawiamy, że wygląda to tak łatwo, to tak naprawdę jesteśmy bardzo zdenerwowani.”

Czytaj również:  Kamala Harris przekłada imprezę MTV z powodu strajku pisarzy

Pomimo tych nerwów Cardi wyjaśniła, że co roku podchodzą do tego wydarzenia z tą samą strategią. „Zawsze staramy się upewnić, że wszystko pójdzie dobrze, że wszystko będzie kultowe. Chcemy, aby wszystko było kultowe. Wiem, że ludzie czasami mówią: „Och, nie chodzi o to, kto tam jest, a kto nie”, ale to jest tak, że nie, musisz nas zapamiętać na zawsze”

Aby zobaczyć poprzednie stylizacje Cardi na Met Gala, kliknij tutaj.

Więcej relacji z Gali Met The Hollywood Reporter można przeczytać tutaj.

Latest Posts

Nie przegap