sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Żona Christiana Olivera mówi o stracie zmarłego aktora, 2 córki zginęły w katastrofie lotniczej: „Głęboko zasmucony

Pogrążona w żałobie była żona Christiana Olivera, Jessica Klepser, i jej rodzina opłakują tragiczną śmierć męża i dwóch córek.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni tragicznym wypadkiem lotniczym w dniu 4 stycznia 2024 roku, który odebrał życie naszym ukochanym członkom rodziny” – rozpoczęło się oświadczenie napisane w imieniu Klepser i jej krewnych w piątek za pośrednictwem Instagrama WundaBar Pilates, studia, w którym pracuje jako kierownik regionalny.

„Nasze córki, Madita (12) i Annik (10), wraz z ojcem Christianem, wracały z wakacji na Karaibach, kiedy jednosilnikowy samolot, którym podróżowali, miał problemy z silnikiem i spadł do oceanu. Niestety, wszyscy czterej pasażerowie małego samolotu nie przeżyli.”

Zmarli członkowie rodziny zostali następnie uhonorowani, dając wgląd w to, kim byli za życia.

W oświadczeniu napisano, że Madita była „energiczną uczennicą siódmej klasy w Louis Armstrong Middle School, była znana ze swojego żywego ducha i wyróżniała się w nauce, tańcu, śpiewie i występach.”

Żona Christiana Olivera, Jessica Klepser, i jej rodzina uhonorowali zmarłego aktora i ich dwie córki w emocjonalnym oświadczeniu online. Getty Images
Klepser powiedziała w oświadczeniu, że jest „głęboko zasmucona” utratą swoich bliskich. GoFundMe

Dodano, że Annik była „uczennicą czwartej klasy w Wonderland Ave Elementary School, była znana ze swojej łagodnej, ale silnej postawy”.

„Zawsze jako pierwsza oferowała miłe słowo lub pocieszający uścisk. Jej pasją była koszykówka, pływanie i różne formy sztuki.”

Obie córki Klepsera i Olivera łączyły „głęboka więź, zaraźliwy śmiech i duch przygody”, którego będzie „brakować” wszystkim, którzy je znali, zgodnie z postem.

Córki Olivera i Klepsera, Madita i Annik, miały zaledwie 12 i 10 lat, gdy tragicznie zginęły w katastrofie lotniczej. GoFundMe

W oświadczeniu zauważono następnie, że Oliver był agentem nieruchomości i aktorem zarówno w USA, jak i Europie, i powiedział: „Jego strata będzie głęboko odczuwana przez wszystkich, którzy go znali.”

Rodzina poprosiła, aby zamiast kwiatów ludzie wysyłali darowizny na konto GoFundMe, które zostało utworzone dla pozostałych przy życiu krewnych. Profil konta mówi, że pieniądze „w znacznym stopniu wesprą Jessicę i dalszą rodzinę w tym strasznie trudnym czasie.”

Amy Jordan, właścicielka WundaBar, również zauważyła w poście, że jest to „niezwykle trudny czas” dla Klepser i że spędzi czas wspierając ją i jej córkę, która była „najlepszą przyjaciółką” Annik.

Czytaj również:  Sir Anthony Hopkins miał tak dość reżysera "Legends of the Fall" Eda Zwicka, że po prostu poleciał do domu: "To 'dupek'
Serdeczne oświadczenie Klepser zostało opublikowane online przez jej pracodawcę. Instagram/@wundabarpilates

Urzędnicy potwierdzili w tym tygodniu, że mały samolot przewożący Olivera i jego dwie dziewczynki z wyspy Bequia do pobliskiej St. Lucia „runął do oceanu” Pilot i właściciel samolotu, Robert Sachs, również zginął.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Rybacy i nurkowie zostali podobno wezwani na miejsce zdarzenia w celu podjęcia akcji ratunkowej, ale wszyscy czterej pasażerowie zostali uznani za zmarłych na miejscu.

Klepser przeżywa „niezwykle trudny czas” po stracie małżonka i córek, powiedział jej szef. Getty Images

Przed wypadkiem Oliver upamiętnił swój pobyt w „raju”, udostępniając w sieci zdjęcie zachodu słońca.

„Niech rządzi miłość” – napisał 51-letni aktor „Speed Racera”. „Życzę wam wszystkiego najlepszego w 2024 roku!”

Oprócz żony i rodziny, Olivera wspominali również jego byli koledzy.

Oliver udostępnił zdjęcie z „raju” przed śmiercią. Instagram / @christianoliverofficial
W chwili śmierci miał zaledwie 51 lat. christianoliverofficial/Instagram

Jego współgwiazda w „Forever Hold Your Peace”, Bai Ling, napisała na Instagramie: „Był taki miły, ciężko pracował i był tak odważnym #aktorem i piękną, łagodną osobą, graliśmy #kochanków w tym filmie, po prostu tak smutno

„……. A jego córki były takie młode ….. #rip dear Christian may your soul Rest In Peace , Sending love To your families 💖🙏💖”

Operator Michael Su, który pracował z aktorem przy „English Estate”, dodał na swoim profilu: „Spoczywaj w spokoju, drogi przyjacielu, drogi bracie… Będę tęsknił za naszymi rozmowami na planie… za koleżeństwem podczas tych długich podróży i cichymi chwilami, kiedy obserwowaliśmy, jak dzieje się magia. Ty i twoje córki jesteście razem w wieczności…”

Latest Posts

Nie przegap