31 lipca 2022 r. | godz. 15:11

Wygląda na to, że żona Ne-Yo wkrótce zostanie „Miss Independent”

Crystal Renay podzieliła się w sobotę za pośrednictwem Instagrama beznamiętnym oświadczeniem, w którym oskarżyła męża o zdradzanie jej z „licznymi” innymi kobietami w trakcie ich trwającego prawie dekadę związku.

„8 lat kłamstw i oszustw. 8 lat nieświadomego dzielenia mojego życia i męża z licznymi kobietami, które sprzedają mu swoje ciała bez zabezpieczenia… każda z nich!” rozpoczęła się jej wypowiedź.

„Powiedzieć, że mam złamane serce i jestem zdegustowana to niedopowiedzenie. Aby poprosić mnie o pozostanie i zaakceptowanie tego jest absolutnie szalony. Mentalność narcyza. Nie będę dłużej okłamywać opinii publicznej ani udawać, że to coś, czym nie jest” – kontynuowała.

Renay, 36, dodała, że będzie skupiać się na sobie idąc do przodu, pisząc, „Wybieram siebie, wybieram moje szczęście i zdrowie i mój szacunek.

„Zyskałam dzięki temu trójkę pięknych dzieci, ale nic poza zmarnowanymi latami i bólem serca”, dodała modelka o trójce dzieci, które dzieli z 42-letnim piosenkarzem – synowie Shaffer Chimere, 6, i Roman Alexander-Raj, 4, oraz 13-miesięczna córka Isabella Rose.

Crystal Renay Instagram statement on Ne-Yo's infidelity
Crystal Renay podzieliła się w sobotę tym beznamiętnym oświadczeniem za pośrednictwem Instagrama.
Instagram/i@tscrystalsmith

Zakończyła na pojednawczej nucie, która mimo wszystko przekazała powietrze ostateczności: „Jeśli ktoś nie może cię kochać tak, jak na to zasługujesz, to do ciebie należy pokochanie siebie. Bez nienawiści w moim sercu życzę mu wszystkiego, co najlepsze.”

Wielu celebrytów i influencerów ogłosiło swoją wierność Renay w sekcji komentarzy, oferując zarówno kondolencje, jak i słowa wsparcia.

„Stand in your truth boo🤍 now it’s just time for the next chapter in your story. Sending you all the good vibes,” napisał Landon Romano, osobowość mediów społecznościowych.

Czytaj również:  Poznaj Sophie, księżną Edynburga - i zobacz jej 10 najlepszych momentów w stylu

„Tak mi przykro”, napisała modelka i tancerka Bria Myles, dodając pięć melancholijnych płaczących emojis.

Ne-Yo and Crystal Renay
Crystal Renay wzięła pierwszy ślub z Ne-Yo w 2016 roku.
Getty Images dla GCAPP

Do niedzielnego popołudnia, Ne-Yo odpowiedział na post Renay za pośrednictwem Twittera.

„Dla dobra naszych dzieci, moja rodzina i ja będziemy pracować przez nasze wyzwania za zamkniętymi drzwiami”, wyjaśnił.

„Sprawy osobiste nie powinny być poruszane i roztrząsane na forum publicznym. Po prostu proszę, abyście uszanowali prywatność moją i mojej rodziny w tym czasie.”

Renay po raz pierwszy zaczął umawiać się z Ne-Yo jakiś czas po tym, jak obaj spotkali się w 2015 roku, aby omówić potencjalną współpracę nad nadchodzącym albumem muzyka, według People.

Ne-Yo’s wife Crystal Renay accuses him of cheating: ‘8 years of lies and deception’
„Moja rodzina i ja będziemy pracować nad naszymi wyzwaniami za zamkniętymi drzwiami”, Ne-Yo tweetował.
Disneyland Resorts via Getty Ima

Była narzeczona gwiazdora R&B, Monyetta Shaw, 42, – z którą dzieli Madilyn Grace, 11, i Mason Evan, 10 – twierdziła w 2016 New York Post op-ed, że dowiedziała się o jego zaangażowaniu z Renay w 2014 roku, rok po tym, jak zerwał z Shaw przez telefon.

W każdym razie, crooner „One in a Million” z powodzeniem oświadczył się Renay w 2015 roku, a oboje pobrali się nieco mniej niż rok później – w tym czasie była w prawie dziewięciu miesiącach ciąży z ich pierwszym dzieckiem.

Para krótko rozdzieliła się w 2020 roku przed ponownym ślubem w 2022 roku, rzucając wystawną ceremonię w Las Vegas, aby uczcić ich ponowne spotkanie.