poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Amazon wkracza w alternatywne transmisje NFL z „Dude Perfect”

Na polu transmisyjnym NFL zrobi się wkrótce tłoczno. I głośne.

Po sukcesie „Manningcast” prowadzonego przez Peytona i Eliego Manninga w ESPN i gry Paramountu o tematyce NFL (oraz własnych doświadczeniach w tworzeniu alternatywnych kanałów audio dla meczów NFL), Amazon planuje duży nacisk na alternatywne strumienie transmisji w nadchodzącym sezonie Thursday Night Football.

Gigant technologiczny powiedział w poniedziałek, że gospodarze Dude Perfect, popularnych na YouTube i w mediach społecznościowych osobowości trick shot, będą gospodarzami alternatywnego strumienia w tym sezonie

W przeciwieństwie do poprzednich sezonów TNF, w których Amazon zachęcał do korzystania z alternatywnych ścieżek dźwiękowych (gospodarzami były Andrea Kremer i Hannah Storm, byli skauci NFL i różni streamerzy z Twitcha), kanał Dude Perfect będzie zawierał wideo z chłopakami wykonującymi wyzwania i próbującymi rekordowych sztuczek w przerwach między meczami, do których dołączą specjalni goście. Członkami obsady Dude Perfect są Tyler Toney, bliźniacy Cory i Coby Cotton, Garrett Hilbert i Cody Jones.

A Amazon mówi, że rozwija również dodatkowe alternatywne strumienie NFL, które zostaną ogłoszone później, więc nie jest to jeszcze zrobione.

Główne stoisko Amazon Thursday Night Football będzie prowadzone przez Ala Michaelsa i Kirka Herbstreita, ale rozwój alternatywnych kanałów wideo sugeruje, że gigant technologiczny ma duże ambicje co do tego, co może dostarczyć widzom. W szczególności, zespół Dude Perfect wydaje się odwoływać do młodszego, lub przynajmniej bardziej przyjaznego rodzinie kanału, który dzieci i rodzice mogliby oglądać razem.

W tym sezonie Amazon po raz pierwszy będzie miał wyłączne prawa do Thursday Night Football, po tym jak w ostatnich latach symulował mecze od partnerów nadawczych (aczkolwiek z własnymi alternatywnymi kanałami audio).

Wzrost alternatywnych transmisji NFL następuje w czasie większego boomu na spikerów NFL, z takimi nazwiskami jak Tom Brady, Troy Aikman i Joe Buck również wśród spikerów przenoszących się do nowych domów telewizyjnych. Ale transmisje Nickelodeon (które zawierały efekty specjalne i „slime” na boisku) i Manningcasts (które widziały braci Manning żartujących z gośćmi celebrytów w przerwach między meczami) zmieniły grę, z każdą siecią pilnującą swoich własnych ujęć dla swoich pakietów NFL.

Czytaj również:  "Awards Chatter" Live Pod: Hannah Einbinder o "Hacks", debiutanckim Stand-Up Special i o tym, że już się nie podłamuje

Latest Posts

Nie przegap