25 maja 2022 | 9:13pm

Kaia Gerber nie może się powstrzymać od zakochania się w Austinie Butlerze.

Gorąca nowa para nie zwracała uwagi na gapiów, gdy pakowali się na PDA na premierze nowego filmu Butlera, „Elvis”, na 2022 Festiwalu Filmowym w Cannes w środę.

Aktor, który wcielił się w rolę Króla Rock’n’Rolla w biograficznym dramacie muzycznym, został sfotografowany jak przytulał i całował swoją dziewczynę wiele razy podczas wyjścia.

W pewnym momencie, Butler, 30, i Gerber, 20, nawet weszli do namiętnego smooch, trzymając się nawzajem za głowy, gdy uśmiechali się i zamykali usta.

Wygląda na to, że Gerber – która jest córką supermodelki Cindy Crawford i biznesmena Rande Gerbera – przybyła na czerwony dywan solo, podczas gdy jej mąż pojawił się ze swoimi gwiazdami, w tym Tomem Hanksem i Olivią DeJonge.

Kaia Gerber smiles big as she grabs Austin Butler's face at the
Modelka i aktor pokazali mnóstwo PDA.
Corbis via Getty Images

Brunetka zwróciła na siebie uwagę w czerwonej sukience, którą uzupełniła upięciem i prostym glamour. Tymczasem Butler wybrał elegancki czarny garnitur i muszkę.

To wyjście to ich ostatnie głośne wydarzenie jako pary. Zakochani – którzy spotykają się od stycznia – zadebiutowali na czerwonym dywanie podczas 2022 Met Gala wcześniej w tym miesiącu.

„Są świeżo po randce”, źródło powiedziało Page Six w styczniu. „Kaia uważa, że Austin jest słodki. Mają dużo zabawy poznając się nawzajem.”

Kaia Gerber and Austin Butler at the “Elvis” premiere in Cannes.
Ta dwójka spotyka się od stycznia.
Corbis via Getty Images

Nasz insider dodał, że sławni rodzice Gerbera „wspierają ten związek.”

Plotki o tym, że ta dwójka spotyka się ze sobą zaczęły krążyć w grudniu 2021 roku, kiedy to zostali sfotografowani wychodząc razem z zajęć jogi. Następnie zauważono ich, jak zmierzali na lotnisko przed wspólnymi wakacjami.

Czytaj również:  Aleksander Ludwig i żona Lauren spodziewają się dziecka po trzech poronieniach