niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Kate Middleton, książę William uciekają do domu wakacyjnego z dziećmi podczas jej walki z rakiem

Książę William i Kate Middleton uciekli do swojego domu wakacyjnego w trakcie jej walki z rakiem.

Książę i księżna Walii wraz z trójką dzieci polecieli w sobotę helikopterem z Adelaide Cottage w Windsorze do Anmer Hall w Norfolk, donosi „Entertainment Tonight”.

Rodzina spędzi przerwę wielkanocną w posiadłości Sandringham Estate, po tym jak Page Six potwierdziło, że pominą oni tegoroczne świąteczne nabożeństwo w St George’s Chapel.

Kate Middleton i książę William opuszczą wielkanocne nabożeństwo, by spędzić czas ze swoimi dziećmi. Getty Images
Książę i księżna Walii przylecieli z dziećmi z Windsoru do ich domku w Sandringham w sobotę. Samir Hussein/WireImage
Middleton opuści kościół w Wielkanoc, ponieważ kontynuuje walkę z rakiem. Getty Images

Tam będą mieli swoją prywatną uroczystość, podczas gdy 42-letnia Middleton będzie kontynuować rekonwalescencję.

W ubiegły piątek księżna ujawniła, że zdiagnozowano u niej raka po tym, jak w styczniu przeszła operację jamy brzusznej.

„W związku z tym mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej i obecnie jestem na wczesnym etapie tego leczenia”, powiedziała w filmie udostępnionym w mediach społecznościowych.

Swoją diagnozę raka ogłosiła w zeszłym tygodniu. BBC Studios
Testy ujawniły jej stan po tym, jak w styczniu przeszła operację jamy brzusznej. Getty Images

Middleton powiedziała, że 41-letni William był dla niej ogromnym wsparciem podczas jej zmagań i że czekali z ogłoszeniem wiadomości, aż ich dzieci w pełni zrozumieją jej stan.

Jednak dopiero po tym, jak szpital, w którym Middleton przeszła operację, doświadczył naruszenia bezpieczeństwa, w którym wielu pracowników próbowało uzyskać dostęp do jej dokumentacji medycznej, ujawniła swoją diagnozę.


Więcej obowiązkowych relacji z royals:

  • Jak poznali się książę Harry i Meghan Markle
  • Kalendarium związku księcia Williama i Kate Middleton
  • Drzewo genealogiczne rodziny królewskiej i linia sukcesji

„Prawdopodobnie czuli presję, aby to ogłosić” – powiedział w zeszłym tygodniu wyłącznie Page Six królewski ekspert Valentine Low. „W końcu to było zbyt wiele do zniesienia; musieli coś powiedzieć.”

Księżniczka pozostawała poza centrum uwagi podczas swojego powrotu do zdrowia, wywołując dzikie teorie spiskowe na temat jej zdrowia i miejsca pobytu, mimo że jej przedstawiciele potwierdzili, że nie wróci do swoich osobistych obowiązków królewskich aż do Wielkanocy.

Czytaj również:  Jax Taylor mówi, że "zamordowałby" Raquel Leviss, Toma Sandovala "z uśmiechem
Nieobecność Middleton w świetle reflektorów wywołała kilka pytań i spisków na temat jej zdrowia. Getty Images
Obawy pojawiły się, gdy udostępniła edytowane zdjęcie rodzinne w Dniu Matki. Prince of Wales/Kensington Palac / MEGA

Obawy wzrosły, gdy Middleton opublikowała mocno przerobione zdjęcie ze swoimi dziećmi, 10-letnim księciem George’em, 8-letnią księżniczką Charlotte i 5-letnim księciem Louisem, w brytyjski Dzień Matki, po tym jak od grudnia zeszłego roku nie brała udziału w żadnych oficjalnych wydarzeniach.

Middleton przeprosiła za przerobiony w Photoshopie portret i uspokoiła obawy, gdy wraz z Williamem zostali zauważeni podczas zakupów na farmie w Windsorze.

Wiadomość o raku pojawiła się wkrótce po tym, jak król Karol II ogłosił swoją walkę z chorobą 5 lutego.

Middleton wspiera Williama od czasu otrzymania szokującej diagnozy. Getty Images
Ostatni raz została sfotografowana na oficjalnym królewskim wydarzeniu w grudniu, podczas nabożeństwa bożonarodzeniowego rodziny królewskiej. Samir Hussein/WireImage

75-letni Karol okazał swoje wsparcie dla swojej synowej, a rzecznik Pałacu Buckingham powiedział Page Six, że panujący monarcha jest „dumny z Catherine za jej odwagę w wypowiadaniu się w taki sposób”

Brytyjski władca „pozostaje w bliskim kontakcie ze swoją ukochaną synową” i nadal będzie oferował „miłość i wsparcie”, dodał rzecznik.

Middleton i Charles podobno zjedli prywatny lunch dzień przed ogłoszeniem jej diagnozy, aby omówić ich „wspólne doświadczenia zdrowotne”

Latest Posts

Nie przegap