30 lipca 2022 | 15:00

Gina Rodriguez jest w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem – ogłosiła aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych w dniu swoich 38. urodzin.

„Te urodziny uderzają inaczej. ❤️”, gwiazda „Jane The Virgin” podpisała klip na Instagramie złożony ze snapów aktorki całującej swojego męża, Joe LoCicero, z jednym zdjęciem Rodriguez trzymającej pozytywny test ciążowy, gdy jej hubby uśmiecha się szeroko.

„Każdy może cię pragnąć. Ale miłość jego inna, kiedy ktoś rzeczywiście cię ceni” – głęboki głos prowadził narrację nad klipem.

Kilka znajomych celebrytów pogratulowało parze, w tym „Orange is the New Black” alum i mother-of-one Danielle Brooks, która napisała, „Witamy w klubie mama!!! 🎉.”

Gina Rodriguez and husband Joe LoCicero
Gina Rodriguez jest w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem.
Instagram/@hereisgina

„Yaaaaaay my love!!! So much love for you TRZY 😍”, dodała Brittany Snow, natomiast Selenis Leyva skomentowała „This is exactly the type of happiness i saw for you ! Te adoro hermana!!!!! Gratulacje dla was obojga.”

Rodriguez i LoCicero, 35, spotkali się na planie „Jane the Virgin” w 2016 roku, kiedy on gościnnie wystąpił w serialu CW. Para potwierdziła swoje zaręczyny dwa lata później i była małżeństwem do 2019 roku.

Gina Rodriguez and husband Joe LoCicero
Para pobrała się w 2019 roku po trzech latach randkowania.
Instagram/@hereisgina

Aktorka niedawno otworzyła się na Rachel Bilson i Olivię Allen w ich podcaście „Broad Ideas” o swojej walce z chorobą Hashimoto – zaburzeniem, które wpływa na tarczycę i prowadzi do zmian hormonalnych i fizycznych.

„Dostałem przekleństwo aktora, ponieważ bezpośrednio wpływa na twój metabolizm, wiesz, nie produkujesz hormonów, których potrzebuje twoje ciało”, powiedziała.

Gina Rodriguez and husband Joe LoCicero.
Aktorka ogłosiła ciążę w dniu swoich 38. urodzin.
Instagram/@hereisgina

Rodriguez kontynuowała, „Więc ty, w niektórych momentach, możesz poczuć się tak, jakbyś miał utratę komunikacji z tą rzeczą, tym skafandrem kosmicznym, w którym jesteś, i jesteś po prostu jak, 'Dlaczego nie mam chwytu na przesunięcie, czym jest ta fizyczna istota?”