wtorek, 16 lipca, 2024

Ostatnie posty

Film „Masters of the Universe” w żywej akcji otrzymuje datę premiery kinowej

Długo zapowiadany film akcji na żywo Masters of the Universe w końcu doczekał się daty premiery. Amazon MGM wyznaczył datę premiery filmu Mattel na 5 czerwca 2026 roku.

Zgodnie ze streszczeniem, film będzie opowiadał o „10-letnim księciu Adamie, który rozbił się na Ziemi w statku kosmicznym i został oddzielony od swojego magicznego miecza mocy – jedynego łącznika z jego domem na Eternii. Po odnalezieniu go prawie dwie dekady później, książę Adam zostaje przeniesiony z powrotem w kosmos, aby bronić swojej rodzinnej planety przed złymi siłami Szkieletora. Ale aby pokonać tak potężnego złoczyńcę, książę Adam będzie musiał najpierw odkryć tajemnice swojej przeszłości i stać się He-Manem: najpotężniejszym człowiekiem we wszechświecie!”

Travis Knight reżyseruje na podstawie scenariusza Chrisa Butlera. Produkcją zajmują się Robbie Brenner z Mattel Films oraz Todd Black, Jason Blumenthal i Steve Tisch z Escape Artists.

Marka Masters of the Universe firmy Mattel została po raz pierwszy wprowadzona w 1982 roku za pośrednictwem linii figurek akcji, a później, w 1983 roku, stała się ukochanym serialem animowanym He-Man and the Masters of the Universe. Film Masters miał długą historię rozwoju w Hollywood, przechodząc od Sony przez Netflix do Amazon MGM, z kilkoma filmowcami dołączonymi w danym momencie, w tym Davidem Callahamem oraz Aaronem i Adamem Nee, którzy są odpowiedzialni za oryginalny szkic filmu Amazon MGM.

Inne filmy zaplanowane na czerwiec 2026 r. to Toy Story 5 i film Universal z Everything Everywhere All at Once duetu Daniels.

Czytaj również:  U Amy Schumer zdiagnozowano zespół Cushinga po dyskusji fanów na temat pulchniejszej twarzy

Latest Posts

Nie przegap