niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

gwiazda „RHONJ” Rachel Fuda mówi, że 50-kilogramowa utrata wagi męża Johna „zdecydowanie poprawiła” ich życie seksualne

Rachel Fuda mówi, że 50-kilogramowa utrata wagi męża Johna Fudy sprawiła, że ich życie seksualne wzrosło.

„Właśnie o tym rozmawialiśmy. Sprawił, że jestem jak królik Energizer. To po prostu za dużo!” – mówi ze śmiechem 32-letnia gwiazda „Real Housewives of New Jersey” podczas rozmowy z podcastem Page Six „Virtual Reali-Tea”.

37-letni John przeszedł ogromną transformację ciała w ciągu ostatniego roku. Założyciel Fuda Tile & Marble wyszczuplał dzięki zabiegowi liposukcji, a także peptydowej i hormonalnej terapii zastępczej.

Rachel Fuda powiedziała podcastowi Page Six „Virtual Reali-Tea”, że utrata 50 funtów wagi przez męża Johna Fudę sprawiła, że ich życie seksualne wzrosło. Page Six
„On sprawia, że jestem jak Królik Energizer” – zachwyca się gwiazda „Real Housewives of New Jersey”. rachelfuda/Instagram

„Robi wszystkie te zabiegi dożylne i wszystkie tego rodzaju rzeczy” – mówi Rachel o zdrowotnej podróży swojego małżonka, po czym żartobliwie dodaje: „A ja na to: „Czy oni wlewają Viagrę do twoich żył?” Co tu się dzieje?”

Ale mama trójki dzieci – która dzieli z Johnem dwie młode córki, Giulianę i Giannellę, a także adoptowanego nastoletniego syna Jaidena – nie narzeka.

„Myślę, że jego odchudzanie zdecydowanie poprawiło nasze życie seksualne” – mówi, choć intymność nigdy nie była problemem dla pary. „Nie, żeby kiedykolwiek nie była, bo on przypiąłby mnie do krzyża!”

John przeszedł ogromną transformację ciała w ciągu ostatniego roku. rachelfuda/Instagram
Założycielka Fuda Tile & Marble wyszczuplała dzięki zabiegowi liposukcji, a także peptydowej i hormonalnej terapii zastępczej. rachelfuda/Instagram

Rachel uważa, że poziom libido Johna rywalizuje z poziomem libido męża Melissy Gorgi, Joe Gorgi, którego miłość do seksu z piosenkarką „On Display” jest dobrze udokumentowana.

„On jest jednym z tych, on i Joe Gorga”, mówi nam. „Nie bez powodu są przyjaciółmi.”

Kiedy Fudowie świętowali swoją siódmą rocznicę ślubu w styczniu, Rachel powiedziała Page Six, że bycie zajętym w sypialni było sekretnym składnikiem ich przepisu na sukces jako pary.

„Myślę, że jego odchudzanie zdecydowanie poprawiło nasze życie seksualne” – mówi Rachel. Variety via Getty Images
Para, która związała się węzłem małżeńskim w 2017 roku, ma trójkę dzieci. rachelfuda/Instagram

„John i ja zawsze okazujemy sobie uczucia. Ważne jest również, aby zrozumieć sposób, w jaki partner odbiera miłość” – powiedziała, dzieląc się wskazówkami dla par, które chcą przedłużyć swój ślubny błogostan na długie lata.

Czytaj również:  Camilla Parker Bowles nie jest "rasistowską" królewną, twierdzą pałacowi insiderzy

Więcej informacji o reality TV na Page Six…

  • Posłuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Pamiętaj, aby wybierać swoje bitwy i nie zapominaj o priorytetowym traktowaniu seksu!”

Rachel (druga od lewej) rozmawiała z nami podczas promocji 14. sezonu „RHONJ”. Bravo Media
„Myślę, że program naprawdę nam pomógł i popchnął nas w pozytywnym kierunku” – mówi. Zuma / SplashNews.com

Podczas gdy duet przygotowuje się do premiery 14. sezonu „RHONJ” – w którym wspierali się nawzajem, idąc łeb w łeb z serialową Teresą Giudice – Rachel mówi „Virtual Reali-Tea”, że kręcenie dramatycznego, nieskryptowanego hitu tylko wzmocniło ich związek.

„Mam na myśli, że nasze małżeństwo jest tak silne, jak nigdy dotąd” – mówi. „Myślę, że program naprawdę nam pomógł i popchnął nas w pozytywnym kierunku, ponieważ sprowadza cię z powrotem do tego, co ważne i w dziwny sposób sprawia, że znów jesteś zjednoczony.”

„The Real Housewives of New Jersey” powraca w niedzielę o 20:00 ET na Bravo.

Latest Posts

Nie przegap