niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Jessie James Decker niechętnie dzieli się zdjęciami bikini po urodzeniu dziecka nr 3: „Ważę 30 funtów więcej

Jessie James Decker próbuje nadać swojemu ciału po urodzeniu dziecka „wdzięk”

Piosenkarka „I Look Good” podzieliła się w tym tygodniu nowymi zdjęciami w bikini za pośrednictwem Instagrama, przyznając, że początkowo niechętnie je publikowała. Zdjęcia w kostiumie kąpielowym zostały zrobione w celu promowania jej linii odzieżowej Kittenish, niecałe trzy miesiące po tym, jak powitała na świecie swoje czwarte dziecko.

„Będę szczera, naprawdę nie chciałam publikować żadnego z tych zdjęć kąpielowych Kittenish, ponieważ ważę teraz 30 funtów więcej niż w zeszłym roku o tej porze” – napisała obok zdjęć, na których kołysze się w pomarańczowym dwuczęściowym stroju w basenie.

Decker powiedziała, że nie chciała publikować zdjęć ze względu na przyrost wagi po urodzeniu dziecka. Jessie James Decker/Instagram
Piosenkarka urodziła swoje czwarte dziecko w lutym. Instagram/jessiejamesdecker

„Tak, wiem, że właśnie urodziłam dziecko trzy miesiące temu, ale łatwo jest porównywać się tutaj i zastanawiać się, dlaczego moje ciało lubi trzymać je bardziej niż inne” – kontynuowała. „Presja, jaką na siebie wywieramy, nie jest realistyczna.”

Chociaż Decker z trudem zaakceptowała swoje zmieniające się ciało, opublikowała karuzelę jako „przypomnienie” dla siebie i innych kobiet borykających się z podobnymi uczuciami.

„Bądź dla siebie miła. Daj sobie łaskę” – napisała. „Leczymy się po dziewięciomiesięcznym rozwoju istoty ludzkiej. A jeśli karmisz piersią tak jak ja i twoje ciało musi utrzymać jak największą wagę, aby nadal produkować mleko, to pozwól mu na to.”

Zamiast skupiać się na wyglądzie fizycznym, przypomniała obserwatorom – i sobie – że najważniejszą rzeczą jest „to słodkie nowe dziecko”

„Presja, którą wywieramy na siebie, nie jest realistyczna” – napisała, zachęcając swoich obserwatorów do dania sobie „łaski” jessiejamesdecker/Instagram
„Skup się na tym słodkim nowym dziecku, bo o to w tym wszystkim chodzi” – napisała. Instagram/jessiejamesdecker

„O to właśnie chodzi” – dodała. „Jest mnóstwo czasu, aby 'wrócić’, kiedy nadejdzie czas. Ale na razie. Daj sobie łaskę… radzisz sobie świetnie i masz tę dziewczynę!”

Mocne przesłanie Decker spotkało się z pochwałami w sekcji komentarzy od setek jej obserwujących i sławnych przyjaciół.

„Jesteś piękną kobietą i mamą” – skomentowała Jana Kramer.

Czytaj również:  Jak Jimmy Kimmel kształtuje się przed prowadzeniem Oscarów

„JESTEŚ ABSOLUTNIE OSZAŁAMIAJĄCA TERAZ I ZAWSZE!!!!” Napisała Olivia Culpo, dodając „#milf”

Piosenkarka country ogłosiła, że ona i absolwent NFL są w ciąży z czwartym dzieckiem w sierpniu 2023 roku. jessiejamesdecker/Instagram
Są już dumnymi rodzicami córki Vivianne i synów Erica. Jr. i Forresta. Instagram/@jessiejamesdecker

„Ok, ale wyglądasz absolutnie ogniście pookie!!!” dodała Amanda Stanton z „Kawalera”. „Wiesz, że to czuję i osobiście sprawiłaś, że poczułam się mniej samotna podczas mojej podróży po porodzie, więc dziękuję ci za to.”


Więcej Page Six Style …

  • Zobacz najlepsze stylizacje gwiazd tygodnia w naszej nowej serii „Instantly Iconic Style”
  • Przeglądaj najlepsze produkty modowe i kosmetyczne według gwiazd
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Piosenkarka „Should Have Known Better” urodziła w lutym czwarte dziecko swoje i męża Erica Deckera, syna Denvera.

Para ma również córkę Vivianne, 10, i synów Erica. Jr, 8, i Forrest, 6.

Jessie ogłosiła, że ona i była gwiazda NFL powiększają swoje potomstwo w sierpniu 2023 roku. Niecały tydzień później autorka książki kucharskiej ujawniła, że ciąża „nie była planowana”

Jessie ujawniła później, że ciąża była całkowitym zaskoczeniem, ponieważ nie starali się o kolejne dziecko. Instagram/@jessiejamesdecker
Eric poddał się wazektomii miesiąc po narodzinach ich syna Denvera. jessiejamesdecker/Instagram

„Jak wiesz, mówiłam Ericowi, że prawdopodobnie nadszedł czas, aby poddać się wazektomii, ponieważ czułam, że jesteśmy skończeni” – powiedziała podczas pytania i odpowiedzi na Instagramie. „Ale czuję, że Bóg zawsze ma inne plany. To było niezwykle szokujące i zaskakujące, ale [jesteśmy] szczęśliwi i podekscytowani.”

Dodała: „Możliwość posiadania kolejnego małego dziecka jest jak najbardziej niesamowite błogosławieństwo. Wszyscy jesteśmy po prostu wniebowzięci.”

Jednak po latach odmowy poddania się cięciu, Eric w końcu poddał się wazektomii w marcu.

Latest Posts

Nie przegap