niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Jeff Goldblum o tym, dlaczego nie będzie wspierał finansowo swoich dzieci, gdy będą starsze: „Trzeba wiosłować własną łodzią”

Jeff Goldblum nie planuje wiecznie wspierać finansowo swoich dzieci.

Podczas niedawnego występu w podcaście iHeart’s Table for Two with Bruce Bozzi , gwiazda Wicked otworzyła się na temat wychowywania swoich dwóch synów, 8-letniego Charliego i 6-letniego Rivera, których dzieli z żoną Emilie Livingston.

Goldblum wyjaśnił, że mówi swoim dzieciom, że będą musiały pracować lub znaleźć własny sposób na utrzymanie się, gdy będą starsze: „’Hej, wiesz, musisz wiosłować własną łodzią'”

„To ważna rzecz, aby uczyć dzieci. Nie zrobię tego za ciebie. A ty nie będziesz chciał, żebym zrobił to za ciebie” – powiedział aktor. „Musisz dowiedzieć się, jak dowiedzieć się, co jest pożądane i potrzebne oraz gdzie to przecina się z twoją miłością i pasją oraz tym, co możesz zrobić. A nawet jeśli nie, być może i tak będziesz musiał to zrobić”

Goldblum wcześniej otworzył się przed brytyjskim outletem iNews w 2018 roku o poczuciu, że nadszedł właściwy czas, aby zostać ojcem.

„Cieszę się, że czekałem” – powiedział wtedy. „Wspaniale jest zrobić to teraz, ponieważ wszystkie rzeczy, które rozważam, doskonale pasują do wielkich pytań i wyzwań związanych z posiadaniem dzieci oraz tego, na co chcesz je wystawić. Co chcesz im zostawić, czym jest życie i jaki rodzaj życia im dajesz”

Aktor Jurassic Park nie jest jedyną znaną postacią w Hollywood, która otwarcie mówi o tym, że nie będzie wspierać finansowo swoich dzieci, gdy te będą starsze. Anderson Cooper, Guy Fieri, Gordon Ramsay i Ashton Kutcher należą do grona sławnych rodziców, którzy wcześniej powiedzieli, że nie planują pozostawić swoim dzieciom funduszy powierniczych.

Czytaj również:  Olivia Newton-John wspominana przez męża Johna Easterlinga jako "Najbardziej odważna kobieta, jaką kiedykolwiek znałem"

Latest Posts

Nie przegap