niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Aubrey O’Day świętuje nalot federalnych na domy Seana 'Diddy’ Combsa

Aubrey O’Day ma wiele do powiedzenia na temat poniedziałkowego nalotu na domy Seana „Diddy’ego” Combsa w Miami i Los Angeles.

Była członkini Danity Kane podzieliła się nagłówkiem o tym, że Homeland Security roi się od posiadłości rapera za pośrednictwem Instagram Stories, mówiąc: „Co zasiejesz, to zbierzesz.”

„Modlę się, aby to ośmieliło wszystkie amerykańskie ofiary, aby w końcu mówić o tym, co przeżyliśmy” – kontynuował 40-latek.

Aubrey O’Day zareagowała na nalot federalnych na domy Seana „Diddy’ego” Combsa. aubreyoday/Instagram
Była członkini Danity Kane uczciła tę wiadomość za pośrednictwem Instagrama. aubreyoday/Instagram
„Co zasiejesz, to zbierzesz” – napisała, nazywając śledztwo „zbyt późnym” aubreyoday/Instagram

Media społecznościowe Kane’a zakończyły się filmem przedstawiającym tańczącego Tupaca Shakura, nazywając dramat Diddy’ego „zbyt późnym”

W poniedziałek pojawiły się filmy przedstawiające agentów federalnych organów ścigania w domach zwycięzców Grammy z wyciągniętą bronią i helikopterami nad głową.

Widziano wiele osób skutych kajdankami, w tym dwóch mężczyzn uważanych za synów Diddy’ego, Justina i Kinga.

Kane wcześniej wspierał byłego Diddy’ego, gdy Cassie pozwała go w listopadzie 2023 roku. FilmMagic
„Próbuję wam to powiedzieć od lat”, powiedziała swoim zwolennikom. aubreyoday/Instagram

„Wcześniej dzisiaj, Homeland Security Investigations (HSI) New York przeprowadziło działania organów ścigania w ramach trwającego dochodzenia, z pomocą HSI Los Angeles, HSI Miami i naszych lokalnych partnerów w zakresie egzekwowania prawa” – powiedział TMZ przedstawiciel Homeland Security Investigations. „Przekażemy dalsze informacje, gdy tylko będą one dostępne.”

Nagrywający został następnie zauważony na zewnątrz lotniska Miami-Opa Locka Executive Airport wśród doniesień, że jego prywatny odrzutowiec wylądował na Karaibach.

Przedstawiciele Diddy’ego nie odpowiedzieli jeszcze na prośbę Page Six o komentarz.

Domy Diddy’ego w Miami i Los Angeles zostały w poniedziałek przeszukane przez Homeland Security. AFP via Getty Images
Raper został następnie sfotografowany na lotnisku na Florydzie. REUTERS

50 Cent, który od lat jest w konflikcie z Diddym, napisał na Instagramie, że „s-t just got real.”

48-letni raper „In Da Club” napisał: „👀 Fed jest we wszystkich łóżeczkach, cholera, mają dzieci w kajdankach. teraz to nie Diddy to zrobił, to Diddy to zrobił 🤷🏽‍♂️they nie przychodzą w ten sposób, chyba że mają sprawę.”

50 i O’Day podobnie skrytykowali Diddy’ego, gdy jego była Cassie pozwała go w listopadzie 2023 r. za gwałt, przemoc fizyczną i nie tylko.

Czytaj również:  fani "Przyjaciół" "zasmuceni" po tym, jak Matthew Perry został pominięty w segmencie "In Memoriam" BAFTA
Wydaje się, że podczas nalotu dwóch synów dyrektora wykonawczego zostało zakutych w kajdanki. diddy/Instagram
Jest ojcem siedmiorga dzieci. diddy/Instagram

Kane podzieliła się swoim „całkowitym poparciem” dla pozwu 37-latki i stwierdziła, że „próbowała wam to powiedzieć od lat”

Diddy rozliczył się z Cassie następnego dnia.

„LOL Zapłacił te pieniądze naprawdę szybko”, 50 tweetował w tym czasie. „Powinien był to zrobić, zanim rekiny zobaczyły krew w wodzie i oto przybywają w 5,4,3,2,1 każdej kobiecie, na której położył rękę.”

Latest Posts

Nie przegap