niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Travis Kelce łaskawie przyjmuje bransoletki przyjaźni od fanów Taylor Swift podczas Grand Prix Miami 2024

Travis Kelce został zauważony podczas niedzielnego Grand Prix Formuły 1 w Miami, gdzie otrzymał od Swifties nowe bransoletki przyjaźni.

Gwiazda NFL spacerowała, gdy ktoś wręczył mu bransoletki, które są znane z tego, że są noszone przez fanów Taylor Swift i wymieniane podczas jej trasy koncertowej Eras Tour.

„Jesteś zbyt miły. Dziękuję bardzo” – powiedział Kelce, gdy wziął bransoletki, dodając: „Chciałbym mieć jedną, by się odwdzięczyć”

Travis Kelce przyjął bransoletki przyjaźni od fanów Taylor Swift podczas Grand Prix Miami.
„Jesteście zbyt mili. Dziękuję bardzo” – powiedział Kelce, przyjmując bransoletki od fanów.
Dodał, że chciałby mieć kilka, aby im się odwdzięczyć.

Ktoś inny poprosił zawodnika Kansas City Chiefs o zdjęcie, na co Kelce grzecznie odmówił i dodał: „Miło cię poznać, bracie” i uderzył fana pięścią.

Kelce udał się solo na wyścig w Miami w niedzielę, ponieważ Swift podobno wylądowała z powrotem w Europie w weekend przed jej trasą koncertową Eras Tour, która rozpocznie się w Paryżu 9 maja.

Kelce ubrał się na co dzień w zielony, dopasowany strój i uzupełnił go czapką Alpine Racing i okularami przeciwsłonecznymi.

Bransoletki przyjaźni z tekstami i tytułami piosenek Swift są często wymieniane na jej koncertach. Jeff Lange / USA TODAY NETWORK
Gwiazda NFL wybrała się w ten weekend solo na wyścig Formuły 1.

Kelce miał bardzo napięty weekend, ponieważ wylądował w Kentucky w piątek wieczorem, aby móc wziąć udział w derbach w Churchill Downs w Louisville w sobotę.

Wyglądał zupełnie inaczej niż w niedzielę, w eleganckim opalonym garniturze, jasnoniebieskiej koszuli, granatowej fedorze i pasującym krawacie.

W miniony weekend Swift i Kelce wybrali się do Las Vegas, gdzie spędzili weekend z kumplami Patrickiem i Brittany Mahomes.

Para została zauważona na podwójnej randce, a następnego wieczoru wszyscy wzięli udział w gali charytatywnej Patricka.

Poszedł również sam na Kentucky Derby w sobotę. Acre Media for Authentic
Swift podobno wylądowała w Europie w ten weekend przed wznowieniem trasy koncertowej Eras Tour. AFP via Getty Images
Uważa się, że Kelce wybiera się na jej koncert, gdy będzie w Europie. GC Images

Podczas wieczoru Kelce został zauważony z ręką na plecach swojej dziewczyny, a następnie nazwał ją „swoją drugą połówką” podczas licytacji biletów na trasę Eras Tour piosenkarza.

Nie jest jasne, kiedy zobaczą się następnym razem, ale prawdopodobnie dołączy do niej podczas europejskiego etapu jej trasy koncertowej.

Źródło powiedziało Us Weekly w zeszłym tygodniu, że Swift była rozdarta, jeśli chodzi o powrót na trasę, ponieważ jej „więź” z Kelce „pogłębiła się”

Czytaj również:  Camila Cabello tańczy wokół swojego łóżka z DayQuil, aby ujawnić, że "dostała rona

Latest Posts

Nie przegap