19 lipca 2022 r. | godz. 21:33

Camila Cabello ogłosiła, że zachorowała na COVID-19 za pomocą uśmiechniętego, wypełnionego tańcem wideo udostępnionego w tym tygodniu na TikTok.

Piosenkarka sfilmowała się w łóżku, tańcząc do utworu Pitbulla „Watagatapitusberry (Remix)” – z butelką DayQuil, mentolowym wacikiem i kroplami na kaszel jako rekwizytami.

„I got the rona,” Cabello, 25, podpisała to.

Wielu użytkowników TikTok wzięło do sekcji komentarzy, aby wysłać jej życzenia, podczas gdy inni ważyli się na jej wyraźnie wysoki nastrój.

„Nigdy nie mogłabym być tak energiczna, kiedy jest się chorym,” napisał jeden użytkownik, a inny dodał: „Myślę, że dostałaś fałszywy wynik pozytywny sis😂.”

Trzecia osoba skomentowała: „Cóż, przynajmniej masz [a] świetne poczucie humoru na ten temat i nie pozwalasz, by cię to powaliło..błogosławieństwa ☝🙏🤣😂🤪😉🤙.”

Później zamieszczając energetyczne wideo na swoim Instagram Story, songstress „Havana” napisała, „If u got the rona and still gonna live it up in isolation make some f-kin noise.”

Cabello w przeszłości otwarcie opowiadała fanom o kwestiach medycznych, w tym o swoich zmaganiach ze zdrowiem psychicznym.

„Istnieją różne stopnie, w których ludzie zmagają się ze zdrowiem psychicznym, ale myślę, że niezależnie od tego, czy jest to zmieniające życie, czy ratujące życie, kiedy zamykasz to w butelce i udajesz, to zżera twoje zdrowie”, powiedziała Rolling Stone w maju.

„Mówienie o rzeczach, przez które przeszłam, a o których nigdy wcześniej nie mówiłam, było dla mnie naprawdę uzdrawiające”, kontynuowała. „To sprawiło, że stałam się o wiele bardziej otwarta i bezbronna w moich przyjaźniach, a następnie w moich występach, a następnie w moich wywiadach. To miało ten efekt domina na każdy inny obszar mojego życia.”