29 maja 2022 | 11:24

(Czy chodziło o ich maniery?

Camila Cabello wyśpiewała swoje serce w sobotę, aby rozpocząć finał Ligi Mistrzów 2022 na Stade de France pod Paryżem, ale tysiące fanów sportu, którzy byli obecni, nie byli dokładnie enchantés z ideą słuchania w ciszy jej występu.

Krótko po zejściu z boiska 25-letnia piosenkarka skorzystała z Twittera, by wyzywać kibiców Liverpoolu i Realu Madryt za zagłuszanie dźwięków jej prawie sześciominutowego utworu.

„Odtwarzając nasz występ nie mogę uwierzyć, że ludzie śpiewali hymn swoich drużyn tak głośno podczas naszego występu. Tak jak mój zespół i ja pracowaliśmy bez wytchnienia przez tak długi czas, aby wprowadzić odpowiednie wibracje i dać dobre show” – napisała Cabello.

W poście uzupełniającym pięć minut później, dodała: „Very rude but whatever. IM GLAD U GUYS LOVED IT!!!!! 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥰🥰🥰.”

A screenshot of Camila Cabello's tweets.
Page Six captured screenshots of Cabello’s since-deleted tweets.
Twitter/@Camila_Cabello

Oba tweety zostały już usunięte, ale w odpowiedzi na zdjęcia, którymi piosenkarka „Don’t Go Yet” podzieliła się w niedzielę rano – najwyraźniej zrobione, gdy oglądała Real Madryt strzelający zwycięską bramkę – wielu fanów wyraziło swoje przemyślenia na temat tej awantury.

Niektórzy byli najwyraźniej nadal zbyt zachwyceni jej występem, który zawierał mash-up hitów, w tym „Señorita”, „Havana” i „Bam Bam”.

Camila Cabello performing at the 2022 UEFA Champions League Final.
Na otwarcie Cabella wykonała mash-up takich hitów jak „Señorita” i „Don’t Go Yet.”
Getty Images

„LET’S F-KIN GOOO MAMA. THE PERFORMANCE WAS EVERYTHING AND MOREE”, napisał @karla_freak.

Inni nie byli tak hojni w swoich opiniach, z @fate_champ deklarując, „To był dość s-t występ z całym szacunkiem.”

@Binanceo zdawał się wyciągać gałązkę oliwną tłumacząc Cabello: „Just so you know. Europejscy fani sportu są pasjonatami. Wielu fanów żyje dla swoich klubów, to ich styl życia.

Czytaj również:  Kandi Burruss zdenerwowana, że Andy Cohen zapytał córkę Riley o jej ojca

„To nie jest tak jak w USA, gdzie ludzie przychodzą dla widowiska. Więc twoje narzekanie było dość zabawne. Nie twoja wina, ale to nie jest miejsce w Europie. Wszystko zależy od atmosfery, którą tworzą fani.”

A wide view inside the Stade de France during the 2022 UEFA Champions League Final.
Real Madryt pokonał Liverpool na Stade de France pod Paryżem.
UEFA via Getty Images

Ale obrońca Cabello odpowiedział z innym ujęciem tego incydentu: „Bycie pasjonatem bardzo różni się od bycia lekceważącym” – napisał @the_cardigan13, wskazując na mniej niż akordowe reakcje uczestników meczu piłkarskiego na występ byłej członkini Fifth Harmony.

@mancityfan02496 odpowiedział: „Brak szacunku to bycie tak aroganckim, aby myśleć, że każdy, kto wszedł na stadion FOOTBALL przyszedł oglądać i słuchać jej śpiewu. Weszli dla piłkarskiej atmosfery, a nie jej występu.”

Na to stosunkowo zen komentator, @paddywords, odpowiedział po prostu: „Respect is earned.”