niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Stylowy ukłon Taylor Swift w stronę Jasona Kelce’a w sesji do albumu „Tortured Poets Department”: „Co zrobiłeś

Taylor Swift
„Jason będzie oszołomiony, gdy dowie się, gdzie podziała się jego ulubiona [sic] para klapek [sic]” – jeden z fanów Taylor Swift opublikował na X (dawniej Twitter) tę stylizację z sesji zdjęciowej albumu „Tortured Poets Department”.BETH GARRABRANT

Nie da się obejść tego połączenia na palcach.

Taylor Swift wydała w piątek swój nowy album „The Tortured Poets Department”, na którym znalazło się aż 31 piosenek, a także odświeżona okładka, która uosabia jej duszny, a zarazem scholastyczny nowy styl.

Ale fani nie mogli powstrzymać się od zwrócenia uwagi na jedną konkretną parę butów przedstawioną na nastrojowych czarno-białych zdjęciach: zestaw prostych czarnych sandałów przypominających ulubione obuwie codzienne Jasona Kelce’a.

„Jason będzie oszołomiony, gdy dowie się, gdzie podziała się jego ulubiona [sic] para klapek [sic]” – napisano na X (dawniej Twitter), podczas gdy inny zażartował: „o nie, co ty zrobiłeś @JasonKelce?!”

Jason Kelce słynie ze swojego zamiłowania do klapek, które założył nawet na czerwoną premierę swojego filmu dokumentalnego „Kelce” we wrześniu. Getty Images for Prime Video
Jason Kelce on the field with his family
„Nie wychodzisz bez nich z domu” – powiedział Travis Kelce w podcaście o zaufanych Olukais swojego brata. kykelce/Instagram

Jason – którego młodszy brat, Travis, spotyka się ze Swift od zeszłego lata – natychmiast polubił ten ostatni post, wprawiając Swifties w osłupienie.

Oczywiście, sądząc po fakcie, że Swift podczas promowania swojego najnowszego projektu skłania się ku cichym luksusowym markom, takim jak The Row, Saint Laurent i Khaite, prawdopodobnie jej sandały są przepychem w porównaniu do byłego centrum Philadelphia Eagles.

Kelce mieszka w swoich ukochanych klapkach Olukai (130 USD), o których zachwycał się w swoim podcaście „New Heights” z Travisem.

Skórzane sandały męskie Olukai Mea Ola

Leather flip flops
Olukai

„To są naprawdę wysokiej jakości sandały”, powiedział Jason swojemu bratu podczas jednego z poprzednich odcinków. „Nadal oferują wsparcie łuku stopy, więc nie jest to tylko kawałek płaskiej pianki. Czuję się w nich dobrze i myślę, że ładnie wyglądają.”

Czytaj również:  Beyoncé łączy siły z Destiny's Child na urodziny męża Kelly Rowland

Dodał emerytowany zawodowiec NFL: „Jeśli jest funkcjonalny, wysokiej jakości i dobrze wygląda, jestem za tym.”

Tymczasem para Saint Laurent podobna do Swift kosztuje 745 dolarów, podczas gdy klapki The Row kosztują blisko 900 dolarów.

Latest Posts

Nie przegap