2 czerwca 2022 r. | godz. 19:27

Członkowie obsady „The Real Housewives of Beverly Hills” mocno zareagowali na nazwisko swojej byłej gwiazdy, Lisy Vanderpump, w środowym odcinku.

Erika Jayne – która przyznała się do mieszania alkoholu z lekami antydepresyjnymi podczas kręcenia 12 sezonu – oświadczyła nawet: „Podniosę moje Lexapro!”

Reakcja nastąpiła po tym, jak Garcelle Beauvais poinformowała Jayne, 50, Kyle Richards, Lisę Rinnę, Dorit Kemsley i Crystal Kung Minkoff, że jej najstarszy syn, Oliver Saunders, właśnie wylądował w pracy w Vanderpump à Paris w Las Vegas.

„Poczekaj, aż powiem dziewczynom” – parsknęła do siebie 55-letnia Beauvais po zakończeniu rozmowy FaceTime z 31-letnim Saundersem.

„Właśnie dostał świetną pracę u kogoś, kogo znacie” – oznajmiła grupie, skłaniając Dorit, lat 45, do zgadywania, czy chodzi o jej męża, Paula „PK” Kemsleya.

„Nie,” odpowiedziała Beauvais. „Lisa Vanderpump.”

Erika Jayne making an annoyed face on an episode of
Członkowie obsady „The Real Housewives of Beverly Hills” mocno zareagowali na usłyszenie w środę nazwiska swojej byłej partnerki, Lisy Vanderpump.
Bravo

Zanim jeszcze nazwisko restauratorki opuściło usta Beauvais, Rinna krzyknęła: „Coaaaaat?!” Tymczasem Jayne – która siedziała obok niej – natychmiast wstała z kanapy i odeszła w milczeniu, jakby reakcja była dla niej zbyt trudna do zniesienia.

Garcelle Beauvais telling a shocked Lisa Rinna and Erika Jayne that her son works for Lisa Vanderpump
Lisa Rinna krzyknęła głośno, gdy Erika Jayne odeszła i powiedziała: „Podniosę swoje Lexapro.”
Bravo

Kamery zrobiły zbliżenie na 53-letnią Richards – która miała najbliższe relacje z Vanderpump i dlatego najbardziej się z nią rozstała – ale zachowała spokój, poprawiając włosy i pozwalając, by reakcje jej koleżanek z obsady mówiły same za siebie.

Kyle Richards fixing her hair
Kyle Richards spokojnie bawiła się włosami, podczas gdy jej koleżanki z obsady krzyczały.
Bravo

Beauvais nie mogła powstrzymać śmiechu, gdy Dorit wstała, objęła ją ramieniem i skierowała się na podwórko domu Richardsa w La Quinta, gdzie grupa spędziła kilka dni wakacji.

„Garcelle, to najlepsza droga do domu – wyślę ci twoje rzeczy – po prostu przejdź tamtędy” – zasugerowała Dorit z powagą. „Na górę!”

Dorit Kemsley showing Garcelle Beauvais the way to get back home to Los Angeles
Dorit Kemsley zasugerowała Beauvais, by wróciła pieszo do Los Angeles.
Bravo

Tymczasem Rinna, lat 58, wstała z kanapy i leżała twarzą do podłogi z rozłożonymi rękami i nogami.

Czytaj również:  Fani krytykują "spragnioną" sukienkę Kendall Jenner odsłaniającą cycki: "Bez klasy

Z innego pokoju Jayne oznajmiła: „Podwyższam dawkę Lexapro!”

W pewnym momencie Rinna upadła na podłogę.
Bravo

61-letnia Vanderpump zrezygnowała z udziału w reality show w połowie sezonu w 2019 roku po tym, jak jej koledzy z obsady oskarżyli ją o kłamstwo w sprawie przecieku do prasy negatywnej historii o Dorit.

Ostatnio zasugerowali, że sfałszowała zrzut ekranu wiadomości tekstowej, którą opublikowała w mediach społecznościowych, aby udowodnić, że w rzeczywistości skontaktowała się z Kemsleyami po ich przerażającym najeździe na dom w zeszłym roku.

Lisa Vanderpump at the Vanderpump Dog Foundation's 2022 World Dog Day
Vanderpump powiedziała ostatnio Page Six, że cieszy się, że zostawiła tę „negatywność” za sobą.
Getty Images

„Ciągle mnie atakują”, powiedziała Vanderpump Page Six w weekend w odpowiedzi na to, że Richards nazwał ją „przebiegłą”.

„To był jeden z powodów, dla których odeszłam. Ale już jest w porządku. Odeszłam od tego. Właśnie otworzyłam nową restaurację, mam fundację Vanderpump Dog Foundation, mamy TomTom, mamy Pump, mamy SUR, 'Vanderpump Rules’ zostało wzięte”, dodała. „Nie mam czasu na negatywne nastawienie”.