niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Jak księżniczka Leia, Carrie Fisher, straciła dziewictwo z gwiazdą „Po godzinach” Griffinem Dunne’em

Carrie Fisher
Ikona „Gwiezdnych Wojen” Carrie Fisher straciła dziewictwo ze swoim przyjacielem, Griffinem Dunne.Corbis via Getty Images

Carrie zrobiła Dunne’owi przysługę.

Griffin Dunne – syn pisarza kryminałów Dominicka Dunne’a – przyznał, że swego czasu zdobył dziewictwo Carrie Fisher.

„Wyświadczyłem jej przysługę”, powiedział Page Six. „Miała chłopaka i nie chciała, by wiedział, że jest dziewicą, a ona zaufała mi i dała mi ten zaszczyt.”

Fisher nie chciała, by jej ówczesny chłopak wiedział, że jest dziewicą. 20th Century Fox Licensing/Merchandising / Everett Collection

Dunne, lat 68, dodała, że sam akt nie był mechaniczny. „Nie, byliśmy w to zaangażowani” – wyjaśnił. „Mieliśmy kilka sesji treningowych.”

„Spójrz na nią, była wspaniała!” powiedział o zmarłej gwieździe i bliskiej przyjaciółce.

„Nie mógłbym mieć więcej szczęścia” – dodał, po czym przyznał, że „nie był Casanovą, ale byłem odrobinę bardziej doświadczony”

Przyjaźnił się z aktorką „Gwiezdnych Wojen” aż do jej śmierci w 2016 roku w wieku 60 lat.

Dunne pozostał przyjacielem Fisher aż do jej śmierci. Warner Bros/Kobal/Shutterstock
Fisher zmarła w 2016 roku w wieku 60 lat. FilmMagic

„Mieliśmy podstawową grupę przyjaciół”, podzielił się absolwent „This Is Us”, dodając, że nadal jest z nimi w kontakcie za pośrednictwem czatu grupowego, gdzie dzielą się „wspomnieniem” o Fisherze, „lekceważącą, brudną historią lub najzabawniejszymi, najbardziej niepublikowanymi rzeczami, jakie można sobie wyobrazić.”

Gwiazda powiedziała, że Tim Burton był pierwotnie zaangażowany do wyreżyserowania „After Hours” WireImage

W czerwcu ukaże się książka wspomnieniowa Dunne’a zatytułowana „The Friday Afternoon Club” – kronika jego rodziny, w tym ojca Dominicka, scenarzysty Vanity Fair, zamordowanej siostry i aktorki „Poltergeista” Dominique oraz ciotki Joan Didion.

Zanim został aktorem, gwiazdor „Dziewczyny z autobusu” powiedział, że chciał zostać pisarzem lub dziennikarzem – ale został wyrzucony z liceum. „Byłem w Kolorado w szkole z internatem i zostałem przyłapany na paleniu trawki” – wyjawił. „Nawiasem mówiąc, Kolorado było pierwszym stanem, który zalegalizował trawkę, więc moje wyczucie czasu było trochę niefortunne.”

Dunne powiedział niedawno, że Tim Burton był pierwotnie zaangażowany do wyreżyserowania przełomowego nowojorskiego filmu „Po godzinach” z lat 80-tych

Czytaj również:  Meadow Walker zamieszcza wzruszający hołd dla ojca Paula Walkera 9 lat po jego śmierci

„Miałby mroczniejszy wygląd” – powiedział Brytyjskiemu Instytutowi Filmowemu.

Dunne pracował kiedyś nad „After Hours” jako programem telewizyjnym, powiedział BFI. ©Warner Bros/courtesy Everett Co

„Wszystko byłoby inne… Myślę, że wyglądalibyśmy, jakbyśmy już nie żyli, a „After Hours” rozgrywałoby się gdzieś w podziemiach. W alternatywnym wszechświecie chciałbym zobaczyć ten film.”

Latest Posts

Nie przegap