sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Daily Wire udostępnia pełny zwiastun westernu „Terror na prerii” pod kierownictwem Giny Carano

Powrót Giny Carano na duży ekran ma już nowy zwiastun i datę premiery.

The Daily Wire opublikował dziś pełny zwiastun filmu Terror on the Prairie w reżyserii weterana filmowego Michaela Polisha (Northfork, Twin Falls Idaho) według scenariusza Josiaha Nelsona. Fabuła koncentruje się na rodzinie, która walczy z gangiem bezwzględnych banitów żądnych zemsty. Carano występuje w obsadzie, w której znaleźli się Nick Searcy, gwiazda MMA Cowboy Cerrone, stand-uper Tyler Fischer, Gabriel-Kane Day-Lewis, Heath Freeman, Samaire Armstrong, Travis Mills, Matthias Hues, Rhys Becker, Izzy Marshall, Jeremy Gauna i Thomas White Eagle.

Premiera westernu zaplanowana jest na 14 czerwca, a według zapowiedzi wytwórni, będzie go można obejrzeć na DailyWire.com. Dzisiejszy zwiastun nawiązuje do wcześniejszego 60-sekundowego teasera, który zadebiutował w lutym.

Carano wyprodukowała film wraz z Dallasem Sonnierem (Bone Tomahawk) i Amandą Presmyk (Run Hide Fight) za pośrednictwem ich firmy producenckiej Bonfire Legend. Terror on the Prairie to trzecia współpraca The Daily Wire z Bonfire Legend. Współzałożyciele Daily Wire Ben Shapiro, Jeremy Boreing i Caleb Robinson są producentami wykonawczymi, a także Nicolas Chartier i Jonathan Deckter z Voltage Pictures, którzy zajęli się sprzedażą zagraniczną. Mills i Danielle Cox również zostali uznani za producentów wykonawczych.

Kilka dni po tym, jak została zwolniona z serialu Disney+ The Mandalorian, zawodniczka mieszanych walk, która stała się aktorką, pochwaliła The Daily Wire za współpracę przy projekcie. „The Daily Wire pomaga spełnić jedno z moich marzeń – stworzyć i wyprodukować własny film. Wołałam o pomoc i moja modlitwa została wysłuchana. Wysyłam bezpośrednie przesłanie nadziei do wszystkich, którzy żyją w strachu przed unicestwieniem przez totalitarny tłum” – powiedziała wtedy w oświadczeniu dla The Daily Wire. „Dopiero teraz zaczęłam używać mojego głosu, który jest teraz bardziej wolny niż kiedykolwiek wcześniej, i mam nadzieję, że zainspiruje to innych do zrobienia tego samego. Nie mogą nas unieważnić, jeśli im na to nie pozwolimy”

Czytaj również:  Netflix podpisuje umowę z Brytyjską Gildią Scenarzystów na serial akcji na żywo

Zobacz pełny zwiastun poniżej.

Latest Posts

Nie przegap