czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Joshua Jackson zagra w serialu Ryana Murphy’ego w ABC

Joshua Jackson powraca do telewizji sieciowej, występując w serialu ABC Ryana Murphy’ego.

Jackson zagra w dramacie zatytułowanym Dr. Odyssey, który sieć zamówiła bezpośrednio do serialu. Szczegóły dotyczące projektu, napisanego przez Murphy’ego, Jona Robina Baitza i Joe Bakena, są trzymane w tajemnicy – ABC nie podało nawet logotypu serialu.

Serial ma mieć swoją premierę jesienią w ABC i będzie pierwszym nowym programem telewizyjnym firmy Murphy’ego od czasu 911: Lone Star miał premierę na Fox na początku 2020 roku. Disney’s 20th Television produkuje wraz z Ryan Murphy Television.

Jest to także pierwszy serial sieciowy dla Jacksona od czasu zakończenia Fringe stacji Fox w 2013 roku. Aktor, który wybił się w Dawson’s Creek w późnych latach 90-tych, ostatnio zagrał w Fatal Attraction Paramount+ i pierwszym sezonie antologii Peacock Dr. Death; będzie także częścią kolejnego Karate Kid filmu Sony Pictures.

Dr. Odyssey dołączy do produkowanego przez Murphy’ego 911 na ABC, który od tego sezonu został przeniesiony z Fox (spinoff 911: Lone Star pozostaje w Fox, a jego kolejny sezon ma się odbyć w latach 2024-25). Murphy, który podpisał dziewięciocyfrową umowę z Netflix w 2018 roku, opuścił streamer po jej wygaśnięciu. Wciąż ma wiele projektów z czasów sprzed Netflixa w 20th na antenie, w tym 911 i FX’s American Horror Story i Feud, wraz z nadchodzącym American Sports Story.

Baitz (ABC’s Brothers and Sisters) napisał i wyprodukował Feud: Capote vs. The Swans, który zakończył się 13 marca na FX. Baken był producentem stowarzyszonym w tym sezonie, a także pracował jako scenarzysta i producent American Horror Stories, epizodycznej antologii American Horror Story, która jest transmitowana na Hulu, oraz nadchodzącego serialu Murphy’ego na FX Grotesquerie.

Murphy, Baitz i Baken będą producentami wykonawczymi Dr. Odyssey z Jacksonem, reżyserem Paris Barclay, Eric Paquette, Alexis Martin Woodall, Eric Kovtun, Scott Robertson i Nissa Diederich.

Czytaj również:  kapitan Ameryka 4" ma reżysera w osobie Juliusa Onah (Wyłączność)

Jackson jest reprezentowany przez CAA, Anonymous Content, Imprint i Hansen Jacobson.

Latest Posts

Nie przegap