24 czerwca 2022 | 7:23pm

Khloé Kardashian zabrała swoją córkę True i siostrzenicę Dream, aby zaskoczyć lokalnych strażaków słodkim poczęstunkiem na początku tego tygodnia.

Gwiazda rzeczywistości podzieliła się zdjęciami na Instagramie z wizyty dziewczynek, aby podziękować lokalnym strażakom w Los Angeles County Fire Dept. Station 125 w piątek.

„Talk about cuteness!!! To była tradycja dla dziewczynek, aby zabrać dzielnych i cudownych strażaków na lody kilka razy w roku”, Kardashian podpisał post, który zawierał wideo kuzynów w sklepie spożywczym wybierających lody. „Uwielbiają spotykać się ze strażakami i zwiedzać remizę”

True Thompson and Dream Kardashian dancing with firefighters.
True Thompson,4, i Dream Kardashian, 5, miały niezły ubaw podczas tańca ze strażakami.
khloekardashian/Instagram

Kardashian zamieściła również filmik, na którym młode dziewczyny uczą dwóch strażaków tańca do piosenki „I Love Me” Meghan Trainor.

„Nie tylko strażacy ryzykują swoje życie dla nas każdego dnia, ale także dość szybko podnoszą rutynę taneczną. Dziewczyny chciały pokazać strażakom swój układ taneczny, który wykonały na swoim recitalu w ostatni weekend.”

True Thompson and Dream Kardashian grocery shopping.
Przed podróżą do Stacji 125, dziewczyny zatrzymały się, aby złapać lody ze sklepu.
khloekardashian/Instagram

True, 4, wyglądała sportowo w dopasowanym różowo-żółtym zestawie, podczas gdy córka Roba Kardashiana, Dream, 5, nosiła biały tank top i czarne spodenki do koszykówki.

Gwiazda „Kardashianów” zamieściła zdjęcia z poprzednich podróży do Stacji 125. True, 4, można zobaczyć kołysanie hełmu strażackiego, zabawy wewnątrz wozów strażackich i pozowanie z wężem strażackim.

True Thompson  at the fire station.
True pozowała z wężem strażackim podczas wizyty w lokalnej remizie.
khloekardashian/Instagram

Kiedy Khloé, 37, nie spędza czasu w lokalnej remizie strażackiej, może być ze swoim nowym beau – inwestorem private equity – którego poznała przez starszą siostrę, Kim Kardashian.

Khloé Kardshian smiling.
Khloé podchodzi do sprawy powoli ze swoim nowym ukochanym po burzliwych związkach w przeszłości.
GC Images

Źródła powiedziały Page Six, że para poznała się na przyjęciu obiadowym i Khloé „czuje się naprawdę dobrze” w związku z pączkującym romansem.

Gwiazda rzeczywistości dzieli swoją córkę True z graczem NBA Tristanem Thompsonem, z którym nazwała to quits w grudniu 2021 roku po tym, jak dowiedziała się, że zapłodnił inną kobietę, gdy oboje byli razem. Tymczasem Rob dzieli Dream z byłym narzeczonym Blac Chyna, który wcześniej w tym tygodniu osiągnął ugodę w ich trwającej sprawie revenge porn.

Czytaj również:  Były Taylor Swift, Joe Alwyn, publikuje rzadkie zdjęcia na Instagramie, a piosenkarka zapowiada nowy album o ich romansie