poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Quinta Brunson reaguje na prośby o udostępnienie odcinka strzelaniny w szkole Abbott Elementary

Twórczyni i gwiazda Abbott Elementary daje do zrozumienia, że komedia ABC nie będzie zawierała fabuły strzelaniny w szkole w przyszłym odcinku.

W wielu tweetach udostępnionych w środę, Brunson zareagowała na to, jak „dzikie” jest to, że została poproszona o przedstawienie w serialu odcinka skupionego na strzelaninie w szkole w związku z wtorkową strzelaniną w szkole podstawowej w Uvalde w Teksasie.

Brunson zatweetował, „dzikie jak wiele osób poprosiło o odcinek o strzelaninie w szkole w serialu, który piszę. ludzie są tak głęboko odsunięci od żądania więcej od polityków, których wybrali i zamiast tego żądają 'rozrywki’ Nie mogę już pytać 'are yall ok’, bo odpowiedź brzmi 'nie’.”

Brunson następnie poprosił, aby ci, którzy pytają o odcinek, „proszę użyli tej energii, aby poprosić swojego wybranego urzędnika, aby dostał się na czas Beto i nic mniej. Błagam was.” (W sieci krążyły nagrania wideo, na których kandydat Demokratów na gubernatora Beto O’Rourke konfrontuje się z Teksasem Govem Gregiem Abbottem na konferencji prasowej, stwierdzając: „Czas na powstrzymanie kolejnej strzelaniny jest właśnie teraz, a ty nie robisz nic.”)

The Abbott Elementary twórca i gwiazda następnie podzieliła się zrzutem ekranu bezpośredniej wiadomości, którą otrzymała i podpisała jako „Exhibit A: jeden z wielu.” W wiadomości ktoś zasugerował, że epizod ze strzelaniem w szkole mógłby „uwypuklić” te, które miały miejsce i mógłby „sprawić, że nasz rząd zrozumie, dlaczego prawa muszą przejść”, jak również „wpłynąć na zmianę.”

„Nie chcę brzmieć podle, ale chcę, żeby ludzie zrozumieli wadę w proszeniu o coś takiego. nie jesteśmy w porządku. ten kraj gnije nasze mózgi. im smutno z tego powodu”, zatweetowała.

Proszę, użyj tej energii, aby poprosić swojego wybranego urzędnika, aby dostać się na czas Beto i nic mniej. Błagam was.

– quinta brunson (@quintabrunson) 25 maja 2022

Po wiadomości o strzelaninie, gdzie 19 dzieci i dwóch dorosłych zostało zabitych, gdy mężczyzna otworzył ogień w Robb Elementary School, Brunson był wśród tych w Hollywood, którzy wzięli na Twittera, aby wyrazić swój smutek. „Sick to my stomach tonight over the love affair America has with guns”, zatweetowała.

Czytaj również:  Jennifer Lopez wystąpiła na gali Fundacji Dodgersów w Los Angeles, pomagając zebrać 3,6 miliona dolarów

Brunson zatweetowała również: „Często czytam o przemocy z użyciem broni. Moje miasto i rodzina zostały przez nią dotknięte. Przemoc z użyciem broni to stały, występujący dzień po dniu problem. Masowe strzelaniny są tylko jego częścią. Przestańcie mówić, że nic nie da się zrobić…. Jeśli głosujesz, wymagaj więcej od ludzi, których wybrałeś, aby zmienili prawo.”

Dwa wydarzenia w Hollywood, w tym czerwony dywan drugiego sezonu dla Physical i czerwona linia prasowa dywanu dla Hulu’s The Orville: New Horizons, zostały odwołane w związku z tragedią.

Inni, którzy się wypowiedzieli, to gospodarze wieczorów James Corden i Stephen Colbert, a także Matthew McConaughey, którego rodzinnym miastem jest Uvalde.

Latest Posts

Nie przegap