poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Tom Hanks Reaguje na nieobecność Tima Allena w 'Astralu’: „I Don’t Understand That”

Tim Allen w końcu wypowiedział się w zeszłym tygodniu na temat debaty dotyczącej jego nieobecności w ostatnim filmie animowanym Astral, i okazuje się, że Tom Hanks, jego rodak z filmów Toy Story, również ma pewne przemyślenia w tej sprawie.

Hanks, głos najlepszego kumpla Buzza Astrala, Woody’ego, w czterech poprzednich filmach Pixara, wyraził zdziwienie, że Allen, który podkładał głos figurce akcji Space Ranger, nie został poproszony o zaangażowanie w nowy prequel. Astral, który trafił do kin 17 czerwca, zawiera Chrisa Evansa podkładającego głos astronaucie, którego heroiczne wyczyny stały się inspiracją dla zabawki.

W wywiadzie dla CinemaBlend przeprowadzonym przed premierą nowego filmu Hanksa Elvis ale dopiero teraz generującego uwagę mediów, gwiazda została zapytana, czy czułaby się dziwnie konkurując w kinach naprzeciwko filmu Buzza. „Co ty na to?” Odpowiedział Hanks, sprawiając wrażenie nieco zdumionego sytuacją. „Właściwie to chciałem iść łeb w łeb z Timem Allenem, a potem nie pozwolili Timowi Allenowi tego zrobić. Nie rozumiem tego.”

Kiedy prowadzący wywiad zasugerował, że Evans jest w tej chwili wielkim nazwiskiem, Hanks odpowiedział: „Tak, tak, tak, wiem.” Aktor dodał następnie dyplomatycznie: „Ale oto chodzi: tak długo, jak ludzie wracają do teatru ruchu. Chcę wrócić do teatru z grupą obcych ludzi i wyjść z czymś wspólnym. To jest to, co chcę robić.”

Podczas wywiadu wideo z Extra w zeszłym tygodniu, Allen powiedział, że Astral’kluczowi twórcy nie pracowali nad filmami Toy Story, a on dalej powiedział: „Naprawdę nie ma Toy Story’Buzza bez Chudego.”

Allen dodał wtedy, że chciałby, aby Astral miał silniejszy związek z zabawkową wersją Buzza: „Chciałbym, żeby było lepsze połączenie.”

Astral otworzył się na niezadowalającym poziomie 50,6 mln dolarów, zajmując drugie miejsce za filmem nr 1 poprzedniego weekendu, Jurassic World Dominion.

Czytaj również:  Zwycięzcy nagród Olivier: Nicole Scherzinger, Sarah Snook, "Sunset Boulevard", "Stranger Things

Latest Posts

Nie przegap