czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

trwają prace nad filmem „The Sims” z udziałem Margot Robbie, LuckyChap, Vertigo i reżyserki „Loki” Kate Herron

The Sims, jedna z największych marek w świecie gier komputerowych, zmierza na duży ekran.

Kate Herron, najbardziej znana z reżyserii pierwszego sezonu gatunkowego serialu Marvela Loki, ma zająć się adaptacją gry w gorącym pakiecie, który trafił do studiów i streamerów w tym tygodniu. Herron będzie również współautorem scenariusza wraz z Briony Redman.

LuckyChap, firma produkcyjna prowadzona przez Margot Robbie, Toma Ackerleya, Joseya McNamarę i Sophię Kerr, która wciąż pławi się w blasku produkcji Barbie, wyprodukuje fabułę wraz z Royem Lee i Miri Yoon z Vertigo Entertainment. Electronic Arts, które wydało grę, będzie również zaangażowane w jej produkcję.

Sims to gra komputerowa symulująca życie, w której gracze wcielają się w awatary o zmiennych cechach osobowości, umiejętnościach i relacjach oraz wykonują przyziemne zadania codziennego życia, takie jak przygotowywanie obiadu i dekorowanie domu. Gra opiera się na postaciach mających cele i aspiracje. Mogą one również, w zależności od gry, budować swoją rodzinę.

Po wydaniu pierwszej gry w 2000 roku, podmiejska sceneria serii została rozszerzona za pomocą kontynuacji i dodatków, aby objąć niemal niekończący się wachlarz ustawień i tonów, takich jak wakacje, show-biznes, randki, życie w liceum, a nawet magia i wampiry. Wachlarz postaci jest również niemal nieskończony, choć członkowie rodzin Goth i Landgraab są jednymi z bardziej znanych.

Na pewnym poziomie Sims ma podobne cechy jak Barbie. Gra nie ma prawdziwej narracji i przedstawia postacie toczące swoje życie, choć kontrolowane przez graczy. Barbie, jako zabawka, nie ma narracji, będąc lalką z nieskończoną gamą karier, kontrolowaną przez graczy.

Lee, który w ten weekend pojawi się w kinach z horrorem Late Night With the Devil, opracował podobnie trudne do adaptacji IP z filmami Lego. Te animowane filmy zainspirowały spinoffy i przyciągnęły setki milionów w kasie.

Ze swojej strony Herron wykazała się zamiłowaniem do gatunkowo odważnych materiałów, dzięki czemu Loki, z wieloma liniami czasowymi i światami, stał się najczęściej oglądanym serialem Marvela na Disney+.

Czytaj również:  Paul Rudd o swojej "bardzo restrykcyjnej" diecie podczas przygotowań do roli Ant-Mana

W tej chwili LuckyChap jest najgorętszą firmą produkcyjną w Hollywood po miliardowym sukcesie Barbie i memowym tytule Emerald Fennell Saltburn. W najbliższych planach firma ma komedię My Old Ass, która została sprzedana z Festiwalu Filmowego Sundance do MGM Amazon.

Latest Posts

Nie przegap