sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

’Ain’t No Mo’ zostanie zamknięte na Broadwayu niecałe trzy tygodnie po premierze

Historyczna produkcja Jordana E. Coopera, Ain’t No Mo’, zostaje zamknięta na Broadwayu zaledwie kilka tygodni po oficjalnym otwarciu 1 grudnia.

Napisana przez Coopera, wyreżyserowana przez Stevie-Walker Webb i wyprodukowana przez Lee Danielsa, zamknięcie 18 grudnia uznanej przez krytyków sztuki następuje po 22 przedstawieniach przedpremierowych i 21 regularnych występach

W oświadczeniu o zamknięciu sztuki Daniels wspominał, kiedy po raz pierwszy zobaczył Ain’t No Mo’.

„To wstrząsnęło mną do samego rdzenia”, powiedział. „Wiem z pierwszej ręki, jak ten świat – i przemysł – nie zawsze obejmuje nasze historie, i przyrzekłem zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby przynieść na Broadway porywającą sztukę Jordana napisaną jego wyraźnym głosem i perspektywą”

Daniels kontynuował, „moim zamiarem było stworzenie historii dzięki tej sztuce. Z dumą mogę powiedzieć, że nam się udało. Jordan E. Cooper jest teraz najmłodszym czarnoskórym amerykańskim dramaturgiem w historii Broadwayu z Ain’t No Mo’. Nie mógłbym być bardziej dumny z naszej wspaniałej obsady i ekipy. To nie jest koniec.”

W swoim krótkim czasie sztuka przyniosła godne uwagi nazwiska, takie jak Queen Latifah, Tamron Hall, Gayle King, Monique, Clive Davis, Eric Holder, Matthew Broderick, Deborah Cox, Katie Holmes i więcej.

Według swojej strony, Ain’t No Mo’ „ośmiela się zadać zapalające pytanie: 'Co by było, gdyby rząd USA zaoferował czarnym Amerykanom bilety lotnicze w jedną stronę do Afryki?” Odpowiedzią jest nowa, wysokooktanowa komedia.” Sztuka porusza się po „burzliwym niebie bycia czarnym w dzisiejszej Ameryce” i łączy „skecz, satyrę, awangardowy teatr i dawkę dragów”

Wiadomość o zamknięciu sztuki przychodzi kilka dni po tym, jak inna broadwayowska produkcja, KPOP, również ogłosiła swoje zamknięcie.

Czytaj również:  Kevin Spacey siada z Tuckerem Carlsonem do corocznego świątecznego wideo Franka Underwooda: "Netflix istnieje dzięki mnie"

Latest Posts

Nie przegap