środa, 21 lutego, 2024

Ostatnie posty

Dwóch mężczyzn oskarżonych o atak na stadionie Dodgera przed koncertem Eltona Johna

Dwóch mężczyzn zostało oskarżonych w bójce, która miała miejsce poza jednym z ostatnich koncertów Eltona Johna w ramach trasy Farewell Yellow Brick Road na Dodger Stadium w Los Angeles w listopadzie ubiegłego roku.

Dwaj mężczyźni zostali oskarżeni o jedno przestępstwo baterii z poważnym uszkodzeniem ciała każdy, z jednym stoi dodatkowe przestępstwo wandalizmu lub zniszczenia mienia, zgodnie z Los Angeles County District Attorney’s Office. Zostaną postawieni przed sądem 15 maja. Zarzuty pojawiły się tydzień po tym, jak sprawa została zgłoszona i miesiące po tym, jak jeden mężczyzna został aresztowany po incydencie z 17 listopada, w którym uczestniczyło kilka osób i 64-letni mężczyzna, który został zaatakowany na parkingu stadionu.

„To, co zaczęło się jako noc rozrywki i rewelacji, zakończyło się przemocą. Słowne spory nigdy nie powinny przybrać tak niebezpiecznego obrotu” – powiedział prokurator okręgowy George Gascón. „Chcę podziękować LAPD za ich dokładne śledztwo i naszym prokuratorom, którzy skrupulatnie przeanalizowali sprawę, aby ustalić, jakie zarzuty powinny zostać postawione. Będziemy kontynuować współpracę z naszymi partnerami z organów ścigania, aby zapewnić, że nasze miejsca rozrywki są bezpieczne dla wszystkich.”

Jeszcze w listopadzie, bezimienny mężczyzna twierdził, że incydent został sprokurowany przez kogoś, kto uderzył w lusterko boczne w jego samochodzie, gdy on i jego żona opuszczali koncert. Po wyjściu z pojazdu, aby zapytać kto to zrobił, przypomniał sobie kobietę, która podeszła do niego twierdząc, że to ona. Następnie próbowała nawiązać z nim kontakt fizyczny, a wkrótce potem do ofiary podszedł mężczyzna w niebieskiej koszuli i zaczął go wielokrotnie uderzać.

Żona ofiary, która również znajdowała się w samochodzie, wysiadła, aby pomóc chronić męża, ale rzekomo jej włosy zostały złapane, a ona sama została rzucona na chodnik, gdzie, jak powiedziała, „zaciemniła się” W tym czasie ofiara powiedziała, że leczy się z wielu obrażeń dotyczących głowy, ucha, kostki i pleców.

Czytaj również:  Oddaj się obsesji "Yellowstone" na tych sześciu rozległych ranczach

Po tym jak grupa napastników zaczęła się oddalać, jeden z nich został oskarżony o to, że chwycił telefon kogoś w pobliżu, sfilmował zdarzenie i rzucił go na ziemię.

Latest Posts

Nie przegap