18 lipca 2022 | 7:16pm

Amber Rose wcale nie była zaskoczona tym, że jej były Kanye West i Kim Kardashian się rozstali.

„Oczywiście [I saw their divorce coming]”, powiedziała modelka, 38, w niedzielnym odcinku podcastu „It’s Tricky With Raquel Harper”.

„Nigdy tak naprawdę nie myślałam o [their marriage] dużo, ale potem, kiedy w końcu się rozwiedli, byłam jak 'Mmm,'” dodała. „[Kardashian] wydaje się jednak szczęśliwa teraz, z Petem [Davidson].”

Pomimo spornych relacji ze swoim byłym, Rose wyjaśniła, że nigdy nie chciała, aby małżeństwo Westa się nie udało.

„Zawsze mam nadzieję na to, co najlepsze dla nich. Nigdy nie miałam żadnych złych uczuć, typu: 'Mam nadzieję, że się rozwiodą’ albo 'On dostanie swój dzień'”, wyjaśniła Rose.

„Byłam po prostu szczęśliwa w moim małżeństwie w tym czasie z Wizem Khalifą, a nawet po tym, jak po prostu robiłam swoje.”

Amber Heard
Amber Rose powiedziała, że widziała nadchodzący rozwód Kanye Westa i Kim Kardashian.
Getty Images

Wyjaśniła jednak, że to nie był jej wybór, aby mieć tak burzliwy związek z raperem, z którym spotykała się od 2008 do 2010 roku.

„Mam swoje – nie chcę powiedzieć 'uczucia’ do niego, bo to brzmi jak pozytywna rzecz dla Kanye – mam swoje własne sprawy i uczucia, to jak się czuję w związku z tym jak wyglądał nasz związek,” dodała Rose.

Amber Rose and Kanye West.
Rose i West umawiali się od 2008 do 2010 roku i od tego czasu waśnią się.
Vittorio Zunino Celotto

Po ich rozstaniu, Ye przeprosił Rose za swoje zachowanie podczas ich związku, ale przez lata nieustannie wybierał z nią kłótnie.

W 2015 roku West zatweetował, że musi wziąć „30 pryszniców” po swoim związku z Rose, co skłoniło ją do odpowiedzi „Czekaj 30 pryszniców? Ale Kim pozwoliła RayJ’owi orzechy na niej…. Nieważne.”

Kim Kardashian and Kanye West
Po zerwaniu z Rose, Ye dalej umawiał się z Kardashian, którą poślubił w 2014 roku.
Getty Images dla The Met Museum/

Jednak kiedy tweet pojawił się ponownie na początku tego roku, Rose zmieniła zdanie i stanęła po stronie Kardashianów.

Czytaj również:  Mąż Kellie Pickler świętował kamień milowy w karierze przed pozornym samobójstwem

„Nigdy nie dostałam przeprosin za jego komentarz ’30 pryszniców’, ale f-k it. Zaczęłam mój Slutwalk i pomogłam milionom kobiet na całym świecie stanąć w obronie siebie przeciwko slut shamingowi, więc wyszło z tego coś niesamowitego”, zatweetowała w styczniu.

„Kim ani jej siostry nie zasłużyły na tego tweeta i wy też nie powinniście go podpisywać. S-t był stary i niedojrzały ze mnie, aby zaangażować KarDASHians w bałagan HE wykonane,” kontynuowała.

„Moving forward learn from my mistakes”, kontynuowała modelka. „Wszyscy mamy dzieci i życie rodziny jest wystarczająco trudne teraz dla wielu ppl [sic]. Chcę tylko szerzyć miłość i pozytywność.”

Kim Kardashian, North, Saint, Chicago, and Psalm.  
West and Kardashian share four children together.
kimkardashian/Instagram

Po rozstaniu z Rose, Ye przeszedł na randkę z Kardashian w 2011 roku, a dwójka zawiązała węzeł trzy lata później.

Rose miała syna Sebastiana, 9, z byłym mężem Wiz Khalifa, 34. Ma również syna Slasha, 2, z producentem muzycznym Alexandrem „AE” Edwardsem.

Kim Kardashian and Pete Davidson
Kardashian zaczęła spotykać się z Pete’em Davidsonem po złożeniu pozwu o rozwód z Westem.
Getty Images

Jeszcze w lutym 2021 roku Kardashian złożyła pozew o rozwód z Westem po siedmiu latach małżeństwa. Para ma wspólną czwórkę dzieci: North, 9, Saint, 6, Chicago, 4, i Psalm, 3.

Założycielka Skims spotyka się z Davidsonem, 28, od października 2021 roku.