czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

„American Born Chinese” anulowane w Disney+

American Born Chinese to najnowszy serial Disney+, który został usunięty.

Komedia Disney Branded Television została anulowana po jednym sezonie. Źródła podają The Hollywood Reporter , że producenci z Disney’s 20th Television zajmą się sprzedażą serialu.

Komedia fantasy/akcji od twórcy Kelvina Yu rozpoczęła swój ośmioodcinkowy sezon 24 maja z przychylnymi recenzjami, a serial z Benem Wangiem i Michelle Yeoh, Danielem Wu i Ke Huy Quanem ma obecnie certyfikat świeżości z 94-procentowym wynikiem wśród krytyków i 82-procentową oceną widzów na Rotten Tomatoes.

Źródła podają, że American Born Chinese, który jest oparty na powieści graficznej o tej samej nazwie, nie zarejestrował się wśród widzów pomimo wysiłków Disneya, aby wyeksponować serial na wielu platformach, w tym Hulu, Roku, YouTube i ABC. (Disney+ nie publikuje danych dotyczących oglądalności).

Decyzja ta została podjęta, ponieważ zarówno streamerzy, jak i sieci były w trybie cięcia kosztów po pęknięciu bańki Peak TV w zeszłym roku. Disney+ stanął w obliczu ciężkiej walki o przebicie się przez scenariusze poza Marvel i Star Wars , a w zeszłym roku anulował między innymi seriale The Muppets Mayhem, Willow, National Treasure i Doogie Kamealoha . Mimo to, Disney Branded Television – oddział Disneya, który wyprodukował American Born Chinese wraz z 20th TV – był w stanie dostarczyć między innymi takie hity jak Goosebumps i Percy Jackson and the Olympians .

Yu był producentem wykonawczym American Born Chinese wraz z Destinem Danielem Crettonem, Asherem Goldsteinem, Jakiem Kasdanem, Melvinem Marem, Erin O’Malley i Gene Leun Yangiem. Wang przewodził obsadzie, w której znaleźli się także Yeo Yann Yann, Chin Han, Quan, Jimmy Liu, Sydney Taylor, Wu i Yeoh.

Czytaj również:  szef 'Snowfall' o tym jak "dramatyczna ironia" zakończenia "wydawała się właściwa"

Latest Posts

Nie przegap