sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

autor 'Terminal List’ odpowiada na negatywne recenzje serialu o Chrisie Pratcie, mówi, że krytycy są „wywołani” przez serial

Autor powieści, która jest podstawą serialu Amazona z Chrisem Prattem w roli głównej The Terminal List wypowiada się na temat negatywnych recenzji serialu.

Jack Carr, były Navy SEAL, którego powieść została opublikowana w 2018 roku, pojawił się w Tucker Carlson Tonight w piątek, gdzie gospodarz Tucker Carlson zwrócił uwagę, że wydaje się, że istnieje duża rozbieżność między reakcją krytyków na serial dramatyczny a reakcją innych widzów. Serial, który zadebiutował na początku tego miesiąca i skupia się na dowódcy Navy SEAL Jamesie Reese, który dowiaduje się więcej o okolicznościach, w jakich jego pluton wpadł w zasadzkę, ma 95-procentową oglądalność na Rotten Tomatoes, podczas gdy ocena krytyków wynosi zaledwie 43 procent.

Zapytany o swoje zdanie na ten temat, Carr zdawał się sugerować, że winna jest polityka. „To jest zgodne ze wszystkim, co rozumiem o obecnej kulturze i klimacie w Ameryce”, powiedział Carr. „Wygląda na to, że wywołało to całkiem sporo tych krytyków”.

Kontynuował, „95-procentowa ocena widzów, ocena widowni, sprawia, że to wszystko jest tego warte. Nie zrobiliśmy tego dla krytyków. Zrobiliśmy to dla tych, którzy są na arenie. Zrobiliśmy go dla żołnierzy, marynarzy, lotników i marines, którzy pojechali do Iraku i Afganistanu, aby mogli usiąść na kanapie i powiedzieć: 'Hej, ci faceci włożyli pracę. Włożyli wysiłek, by stworzyć coś wyjątkowego i zrobić show, które do nich przemawia” A ta 95-procentowa ocena pozwala mi wiedzieć, że przynajmniej zbliżyliśmy się do celu.”

Carr, który jest producentem wykonawczym serialu obok Pratta i Antoine’a Fuqua, przeczytał fragmenty kilku recenzji i powiedział, że jeden z krytyków zapytał, jak w ogóle nazwać taki serial jak Terminal List. To doprowadziło autora do żartu, że „nazywasz to serialem nr 1 na Prime Video.”

W swojej recenzji The Terminal List, The Hollywood Reporter’s główny krytyk telewizyjny Daniel Fienberg zastosował analogię do świątecznego posiłku, pisząc, „To rozrywkowy odpowiednik zwęglonego krążka hokejowego, z tym samym ograniczonym zakresem smaku i estetyki.”

Czytaj również:  Maxi Jazz, główny wokalista brytyjskiej grupy Faithless, zmarł w wieku 65 lat

W obsadzie są również Constance Wu, Taylor Kitsch i Riley Keough.

Latest Posts

Nie przegap