sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

BET Awards: Diddy świętował z przemową Kanye „Ye” Westa i muzycznym hołdem gwiazd

Diddy odniósł się do swojej piętrowej kariery podczas przyjmowania nagrody za całokształt twórczości na niedzielnej ceremonii rozdania nagród BET.

Segment rozpoczął się od medley’a gwiazdorskich hitów, w których supergwiazda muzyki ma swój udział. Wśród nich znalazły się „Come and Talk to Me” Jodeci, „I’m Goin’ Down” Mary J. Blige, „Victory” Puffa Daddy’ego, „Bad Boyz” Shyne’a, „It’s All About the Benjamins” Puffa Daddy’ego, P. Diddy’ego „I Need a Girl (Part Two)”, Busta Rhymes „Pass the Courvoisier, Part II”, Diddy’ego „Gotta Move On” oraz Puff Daddy’ego i Faith Evans „I’ll Be Missing You”.

Wśród wykonawców, którzy zajęli scenę dla medleya byli Diddy, Lil’ Kim, Blige i wielu innych. Pojawił się również przejmujący materiał o Kim Porter, byłej partnerce Diddy’ego, która zmarła w 2018 roku.

Przed wystąpieniem Diddy’ego Kenneth „Babyface” Edmonds wygłosił wprowadzenie, które zawierało humorystyczną anegdotę o tym, że gwiazda uczy się jeździć na nartach. Zakończył słowami: „Nie śpijcie na Puffy’m. To naprawdę świetny producent, y’all.”

Kanye „Ye” West, noszący maskę, która zakrywała całą jego twarz, również wygłosił przemówienie i wspominał o słuchaniu w kółko „Benjamins”. „To mój ulubiony artysta – widzisz, co mówię?” Powiedział Ye o wyróżnionym gościu. „W tamtych czasach było tak wiele zasad dla hip-hopu, a on złamał je wszystkie”.

Lazy loaded image

Kanye West na scenie podczas 2022 BET Awards w Microsoft Theater 26 czerwca w Los Angeles.Kevin Winter/Getty Images

Ye kontynuował: „Do dziś chodzę do niego po porady. On inspiruje tak wiele moich wyborów życiowych, wyborów żony” Później powiedział, że planował wziąć roczny hiatus z oczu publicznych, ale że Diddy przekonał go do zaangażowania się w pokaz nagród. „Każdy z nas w pokoju, jeśli Puff kiedykolwiek nas potrzebuje, musimy skoczyć i być tam” – dodał Ye.

Czytaj również:  Netflix przejmuje globalne prawa do tajwańskiego horroru "Incantation" (wyłączność)

W końcu Diddy żywiołowo wyszedł na scenę, aby wygłosić swoją mowę akceptacyjną, w której podziękował postaciom ze swojego wychowania i wcześniejszych lat, w tym swojej mamie. Wspominał również Portera: „Pozostań połączony z Bogiem, a on cię wyprowadzi”, powiedział. „Tak bardzo brakuje mi Kim”

Złożył hołd częstemu współpracownikowi Notoriousowi B.I.G., nazywając zmarłego rapera „największym, okresowym”.

Pod koniec przemówienia Diddy powiedział: „Mam to marzenie, aby Czarni ludzie byli wolni. Mam to marzenie, abyśmy kontrolowali nasze własne przeznaczenie. Mam to marzenie, abyśmy wzięli odpowiedzialność i przestali się nawzajem zabijać. Mam to marzenie, abyśmy byli bogaci i zamożni i mieszkali na tym samym bloku. Mam to marzenie o tym, żebyśmy się jednoczyli, nie tylko gadali na scenach, ale my – znamy naszą społeczność i naszych sojuszników. Jeśli jesteś z nami, nie milcz. Włóż trochę pieniędzy do gry.”

Gwiazdor powiedział dalej, że przekazuje 1 milion dolarów na Howard University, szkołę, do której kiedyś uczęszczał.

W wydanym wcześniej oświadczeniu, dyrektor generalny BET Scott Mills pochwalił Diddy’ego za bycie „pionierską siłą w naszej społeczności, przełamującą bariery, osiągającą bezprecedensowe wysokości, przecierającą nowe szlaki, a tym samym podnoszącą poprzeczkę dla nas wszystkich.”

Poprzednimi odbiorcami nagrody są Blige, Prince, Whitney Houston, Queen Latifah i Lionel Richie.

BET Awards, prowadzone przez Taraji P. Henson, emitowane były na żywo w niedzielę z Microsoft Theater w Los Angeles.

Latest Posts

Nie przegap